Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen ennyire eszetlen?

14 évesen ennyire eszetlen?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves öcsém, aki állandóan hazudik mindenről, akármit csinál.

Ehhez persze az párosul, hogy nagyon semmit nem csinál meg rendesen. Egész nap a gép előtt ül, pedig a család többi tagja sportos és rendszeresen mozog. Elég túlsúlyos, az én(20) ruháim kicsik neki, stb. Állandóan visszabeszél egy rendes szót nem lehet hozzá intézni, ha az ember mond neki valamit, akkor bután szól vissza.

Én nem akarom elhinni, hogy a koránál fogva csinálja mindezt. Van erre valami megoldás vagy inkább kerüljem el?


2011. jún. 7. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsátok el a gép elől. Komolyan! Neki is jobb lesz. Én is ilyen voltam pisisként, de aztán szerencsére eltiltottak a videójátékoktól.
2011. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van megoldás, a szüleidnek kellett volna foglalkozniuk vele, és megnevelni, és nem hagyni, hogy a gép előtt tespedjen egész nap. beszélj a szüleiddel, hát ha észreveszik magukat.
2011. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen van megoldás. A szüleidnek kell a kezükbe venni az irányítást komolyabban fogni öcsédet többet törődni vele oda figyelni rá fegyelmezni. Beszélj velük mond el az észre vételedet másképp sajnos nem lehet. Rajtuk mulik hogyan kezelik a helyzetet.
2011. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, ez csak gépeltiltással lehet rend behozni. Ha megszegi, és a géphez nyúl, húzzátok ki az internetet, és rakjátok el valahova, ahol nem veszi észre... én is ugyanilyen vagyok, de persze nem mindig ülök gép előtt, csak ha unatkozok. :) anyu ha szól, hogy hagyjam abba, néhány percre rá ki is kapcsolom a gépet. :DD 13/L
2011. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Két kattintás routeren hogy ne legyen nete(csak neki persze). De én, mint a bátyja ezt mégsem tehetem, nem az én dolgom azt hiszem.
2011. jún. 7. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!