Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsétlen idióta vagyok,...

Szerencsétlen idióta vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,most ballagtam el általánosból,gyenge jeles tanuló vagyok,ezért szüleim nagyon kivannak akadva.Ballagáson mindenki kapott diplomát,csak én nem,ezért szüleim beégtek... :( nem sokára itt a kis érettségi,ami nehéz lesz,közgazdasági suliba szeretnék továbbmenni,de hát rossz tanuló vagyok :( ugyse kerülök be,mindenki azt mondja!A második problémám,hogy ducibb lány vagyok :( mindenhol van egy kicsi felesleg,és nem birok lefogyni,már 5 fajta fogyókúrát próbáltam.Barátnőim soványak,mind a 3nak van barátja,engem meg mindenki lesz*r....családom szerint szép,helyes vagyok és állitólag irigyelnek,hogy szép hajam,szemem,bőröm van,de nem is igaz.Sovány csajok vesznek körül,akiknek olyan pasijuk van,hogy majdnem összecsináltam magam mikor megláttam őket.Állandóan megbámulnak az utcán,fiuk,lányok egyaránt :( ,és ha valaki nevet ha utcán vagyok,mindig azt hiszem,hogy rajtam nevet.Olyan rossz érzés.Mit csináljak???Már nem birom :(
2011. jún. 7. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Először is nem vagy rossz tanuló. Simán felvételizel, akkor felvesznek.

Azt írod, hogy duci vagy. Nos hány centi magas és hány kiló vagy?

2011. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 nemtudommitdehogy válasza:
72%
Szia.Hova valósi vagy?:) Amúgy szerintem meg ne törődj vele.Röhögnek röhögjenek.Ez van.:) Szard le őket..Sulival meg ne aggódj.Megoldod: )
2011. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy gyenge jeles tanuló?
2011. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

mint írtad, jeles tanuló. 4es, inkább 5ös. az jó. már hogy ne vennének fel. ne aggódj. készülj a kisérettségire, ne izgulj rajta annyit.

kis fölösleg? az mit takar? milyen fogyókúrákat próbáltál? mozogtál is mellé?

nem hiszem hogy rajtad nevetnek az utcán. ha van is rajtad fölösleg, ha nem öltözködsz mellé közönségesen, nevetségesen akkor nem rajtad nevetnek.

ne izgulj:)

17L

2011. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az én ismereteim szerint a gyenge jeles = alapjaiban 4-es, 5-ös jegyei vannak, egy-két helyen "esetleg" becsúszott egy 3-as! Hát ez bizony nem is olyan rossz!

Ezzel a közgébe még símán felvesznek! Egyáltalán nem rossz!


A másik: ezek szerint a barátnőid olyan kis "girhesek", csontosak, még a szél is elfújja őket. Rajtad legalább "van mit fogni", ahogy a fiúk egymás között mondják! Úgyhogy ne aggódj, csak azért néznek meg, mert formás, csinos vagy, és nem azért, mert csúnya és kövér!


Másrészt valószínű, hogy a személyes kisugárzásod is olyan pozitív, hogy a szembejövők ezt érzékelik csak nem tudják megfogalmazni.

Egész biztosan csodálatos egyéniség vagy! Ne aggódj, legfeljebb keress magadnak olyan barátokat, barátnőket, akiknek a társaságában te is jól, jobban érzed magad.

2011. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!170cm és 65 kiló :/ Szerbiai vagyok,miért?:D
2011. jún. 7. 20:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem is vagy duci, szerintem ehhez a magassághoz jó ez, mondjuk attól függ, hogy oszlik el rajtad. szerintem jó alakod lehet. Én kb 58 60 kiló vagyok, és azt mondják tök jó alakom van, pedig csak 163 magas vagyok
2011. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

170 cm 65 kiló az nem vészes! járj el kocogni heti 2-3x esténként. ahhoz nem kell semmi különös felszerelés, csak kényelmes póló, naci, cipő, és nagyon látványos tud lenni! ha eddig nem sportoltál semmit, akkor ne 5kmel kezdd, hanem csak kisebb távokkal, és fokozatosan növelheted a tempót is, meg a távot is. valamint ha tudsz, változtathatsz az étrendeden, vacsira inkább könnyebb kaják, gyümölcsök, zöldségek, saláták, ebédre és reggelire egyél normálisan, tízórai, uzsira még mehet szendvics, joghurt. és csak kitartóan, nem egyik napról a másikra lesz eredmény, de hidd el, tartós lesz:)

17L

2011. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
oké :D megpróbálom!köszönöm a válaszokat!!!
2011. jún. 7. 20:29
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyugi, 14 évesen rajtam is hülyén oszlott el ugyanaz a súly, ami immár 15 évvel később (nőni nem nőttem azóta) már megfelelő eloszlásban van.

Sajnos a hormonok ilyenkor néha fejreállnak és kell 1-2 év, amíg a zsírpárnák (nem felesleg!! ennyi kell, hogy nőies alakod legyen) a megfelelő, végleges helyükre kerülnek. Addig eléggé lehetetlen helyeken tudnak megjelenni.

Sportolj, nekem az nagyon sokat segített. Főleg konditermet javasolnék, mert ha semmi izom nincs rajtad, akkor később is formátlan leszel.

2011. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!