Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megcsalásnál miért a nőt...

Egy megcsalásnál miért a nőt itélik el legtöbb esetben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 08:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%

(nő vagyok)a nőre felelősségteljesebb feladat hárul a test tisztasága (hiszen a magzat ott növekszik) a család békéje, az otthon meghittsége szempontjából

a csendes, megértő, kitartó hűségen alapulnak ezek...

ezt a hagyományos szerepet "modernitással" fel lehet rúgni

csak nem jók a következményei.

Boldogtalanság, a gyerekek elakallódása, ezer neurózis, sivárság..

---------------------

"de mi férfiak férfiak maradjunk

és nők a nők - szabadok, kedvesek

- s mind ember, mert az egyre kevesebb..."

József A.

2011. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
38%
Ez a kerdes mar egyszer fel lett teve es parazs vita alakult ki belole sok felrertessel. Nem te tetted fel azt is? Ha nem akkor olvasd el, ha igen akkor meg mennyiben varsz most masabb valaszokat?
2011. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
2011. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
nem én tettem fel
2011. jún. 8. 09:46
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy gondolom egy kapcsolat megromlásáért 2 fél hibás. Azért mert az egyik félremegy csak az a hibás aki félremegy,mert a problémákat nem így kell megoldani. Ha mással akar ágyba bújni zárja le a jelenlegi kapcsolatát. Abban az esetben viszont a 3. fél is hibás amennyiben tudja a megcsalóról, hogy párkapcsolatban él, de azért olyanról is hallunk aki nem tud róla.
2011. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindig az a hibás aki félrelépett.Nem a szeretőt kell hibáztatni könyörgöm, a másik félt meg pláne nem.

Számomra 1 tabu van, a megcsalás.Onnantol kezdve nincs 2. esély.

2011. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
33%
09:06: Nekem meg nem mindegy, hogy hány réteg, hány féle és hány kiló méz van annak a kezén, aki az én csupromba nyúl. Ugyanott tartunk.
2011. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
9%
Jó, igazad van, de figyi van gumi is a világon, és ahogy valaki írta, egy nő mégiscsak ott fogja világra hozni a gyerekét, ahol egy két, vagy akár száz vessző feszítette édes ajkait és nem mindegy. De emelett, az sem jó, ha a férfi össze vissza kettyint én nem azt mondom. Csak egy nő ha ilyen, az a családi életben, gyereknevelésben sem egy odaadó jó anya lesz. Van ez a mondás, hogy kúrvából lesz a jó feleség. Na ja. Lehet jó az ágyban, meg szereti a gyerekét, de szerintem emberi kapcsolatokban meg rossz.
2011. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%
Pont ezt akartam írni,amit linkeltél.Amikor írják a nők hogy mit tegyenek,mert megcsalta a férje őket,minden második válasz az,hogy nem kellett volna elhízni,meg elhanyagolni magát,meg ilyesmik.Nem is írta a kérdező hogy meghízott,de már kapásból ezeket a válaszokat kapta.Ha meg nem hízott el,akkor meg azért csalták meg,mert nem szexelt a férjével.Mindig a nőt ítélik el,valóban így van.Engem amikor a párom megcsalt a 10 éves kapcsolatunkban,akkor azt mondták hogy,na persze,mert sokkal fiatalabb a lány tőlem.Én 27 voltam akkor,arányos testalkatú,szép arcú,ápolt,a lány meg elhízott,1-2 foga hiányzott,zsíros hajú,ápolatlan,alpári stílusú.Mivel nem tudták mondani rám,hogy ronda vagyok,meg kövér,ezért mondták rögtön,hogy fiatalabb nálam jóval,és azért csalt meg vele.Szóval mindig a nőt hibáztatják,ez így van sajnos.
2011. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
5%

"de tényleg belegondolni nem mindegy, hogy én nyúlok a mézescsuporba bele, :) vagy a mézes csupor nyúl belém."

Igen, a nők megcsalása családban marad, a férfiaké családon kívül marad.

Amúgy hol ítélik jobban a nőt? Sehol, legfeljebb egyedi esetek vannak.

2011. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!