Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megcsalásnál miért a nőt...

Egy megcsalásnál miért a nőt itélik el legtöbb esetben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 08:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
3%

Én meg azt látom a megcsalásos kérdéseknél h hű az a piszok ilyen-olyan férj.

Amiket ti felhoztok azok csak az általános kötekedések amik minden kérdésnél ott vannak.

2011. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%

Mert könnyű mindig mást hibáztatni.


Én esetem. A férjemmel egymásnak az elsők voltunk. 4 évig jártunk, én mindig mondtam, hogy hagyjunk egy kis időt egymásnak. Tartottam tőle már akkor, hogy megcsal, mert nem volt neki más. Ezért képes lettem volna szemet hunyni előtte, bár nagy nyeldekeléssel.

De neeeeeeem neki más nem kell csak én.


7. évben igen az a bizonyos 7. év. Arculcsapásként ért, mikor lebukott, hogy szeretője van, igaz még csak 1 hónapja, de van!

A nő jóval öregebb, csúnyább (hajaj bányarém hozzám képest), olyan szövege van ami szerintem egy nőhöz messze nem illő, két nagy fia van (az egyikük csupán pár évvel fiatalabb a férjemnél). Mégis megcsalt.


Miért? Mert ő áldozat! Mert ki akarta próbálni milyen mással!


Mégis ki volt a hibás? Hát persze, hogy én, mert magamhoz láncoltam és nem élhette ki magát. (na és itt kell visszaolvasni, hogy anno megkapta a lehetőséget amit akkor kategorikusan elutasított)


Eredmény: szétesett család, elhagyott gyerekek, apuka pedig két szék között a pad alá esett, mert a ribijének sem kellett természetesen...


De azért mindig szegény feleséget kell hibáztatni, mert azt a legkönnyebb, még ha vétlen is. Mert a legjobb védekezés a támadás a saját aljas mocskos görény viselkedésükre!

2011. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nem a nőt ítélik el.

Mindig azt ítélik el, aki megcsalta a párját. Akár férfi, akár nő.

Pedig sok esetben, ha látom a kapcsolatukat, azt mondom magamban, hogy nem csodálom, hogy az illető ez mellet az ember mellett félrelépett.

2011. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
bocs az offért de ki az aki elhiszi hogy lehet egy életen át hűségesnek lenni egy emberhez? Őszintén...egy nő attól még nem lesz rossz anya, mert vannak vágyai és vágyik a változatosságra, vagy mert nem feltétlenül akar az öregedő kopaszodó sörhasat növesztett férjecskéjével aki semmit nem ad már magára szexelni. Egy nőnek is vannak ösztönei, és nem a gyerekvállalásra gondolok, hanem az egyszerű mocskos szexre.
2011. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Lehet egy életen át hűségesnek lenni. Aki ezt nem érti, az nem volt szerelmes. Mert a szerelem egy életen át tart.
2011. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
"mert nem feltétlenül akar az öregedő kopaszodó sörhasat növesztett férjecskéjével aki semmit nem ad már magára szexelni". Érdekes... Lehet, hogy így működik fordítva is, ki tudja?
2011. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
de voltam szerelmes, csak az ember nem azt látja maga körül, -sajnos - hozzáteszem, hogy életen át tart a hűség. Ez egyébként szomorú és nem jó.
2011. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mert régen a nők semmire kellők voltak, csak szülni voltak jók... aztán hiába van egyenjogúság, a férfiak többre tartják magukat.
2011. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!