Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segííítség nem bírom tovább!?

Segííítség nem bírom tovább!?

Figyelt kérdés

Anyám megkeseríti a mindennapjaimat. Akármit teszek mindig ordibál velem.

Lett munkahelyem de 2 hónap a próbaidő. Megvárjam még letelik vagy költözzek el mihamarabb???

Egyre jobban kikészít idegileg. Semmi szeretet nem érzek már iránta.

23/L.


2011. jún. 9. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne költözz el, tarts még ki, próbáld kezelni a szitut. Az én anyukám is rengeteget kiabál, veszekszik, kiakad dolgokon, de egy albérletet fenntartani egyedül+rezsi+kaja...nem olyan egyszerű, hidd el. Főleg nem próbaidővel. jó esetben keresel nettó 120.000-et, egy jobb albérlet 60.000-nál kezdődik kb., plusz egy 20.000 rezsi, plusz 10.000 kaja, plusz élni is szeretnél, és marad alig valamid. Én azt csináltam, hogy megpróbáltam sokkal toleránsabb lenni, ha érzem, hogy kialakul a vita, akkor veszek egy nagy levegőt, és igazat adok neki, vagy valahogy elsimítom.
2011. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Van munkahely-van kereset:költözz el.
2011. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 napietus ***** válasza:
72%
amíg nem véglegesítenek, ne költözz el szerintem. és próbáld meg kezelni a problémát, a földrajzi megoldás nem megoldás.
2011. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!