Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor kell bemutat...

Szerintetek mikor kell bemutatnom egymásnak őket?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő.Anno összejöttem egy sráccal,akinek szültem egy gyereket.Aztán annyira megromlott a kapcsolatunk,hogy megbeszéltük,hogy vége.De miután még pici a lányom ezért együtt lakunk,de különszobába.( nem tudnám egyedül fenn tartani a lányom,és magam... )

Megismerkedtem egy sráccal,és kezdenek komolyra fordulni a dolgok.Lehetséges,hogy összefogunk költözni.Persze vinném a lányomat is.A gyerek apjával megbeszéltem,hogy majd találkozniuk kellene,mégis csak lássa kivel fogom nevelni a lányát.Ő ebbe bele is ment.Csak az a kérdés mikor?


2011. jún. 9. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mindhármotok hajlandó a találkozásra akkor a válasz: bármikor. Mégis mi befolyásolná a dolgokat?
2011. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. eddig látogatta az apa a gyereket? foglalkozott vele? egyébként sok beleszólása úgy sincs, hogy nevelheted-e vele vagy nem. Szóval szerintem felesleges. Ha mégis ragaszkodsz hozzá, akkor a kérdés, hogy mikor... amikor mindenkinek megfelelő
2011. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:49-es: miért nem ovasod el a kérdést figyelmesen?!?!? Akkor tudnád, hogy az apa NEM látogatja a gyereket, hanem egy lakásban lakik vele meg az anyával! HA hülyeségeket akarsz irni, akkor keress más helyet, ne itt okoskodj!


A kérdésre válaszolva: szerintem miné elöbb jöjjetek össze, de inkább kötetlenül, ne "bemutatás" legyen.

2011. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úristen mit tettem........ na ezt soha nem értem meg, hogy ha valaki valamit félreért, hibázik, figyelmetlen, akkor miért kell úgy leoltani, mintha nem is ember lenne. mondd már veled még nem fordult ilyen elő? ezzel most okoztam a kérdezőnek, vagy akárki másnak valami hátrányt, megsértettem valakit?
2011. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jogosan oltottak le, elkezdted olvasás nélkül az itt bevett szöveget (úgysincs beleszólása stb.)



Kérdező! Bármikor, főleg ha beleegyezett és egyezzetek meg a láthatásban is, bár szerintem nálatok ebből nem lesz probléma.

2011. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem jogtalan volt a leoltás :D főleg ilyen hangnemben. velem is előfordult már, hogy elolvastam egy kérdést, és a leglényegesebb infón valahogy átléptem:D ha meg ilyet látok, akkor sem akadok ki rajta.


egyébként szerintem a "mikor" az mindegy. persze ha lehet minél hamarabb. De igazából nem értem, hogy ez mit fog majd változtatni. persze az apának lehet majd megnyugvás lesz, hogy ha szimpatikus lesz az "új apa". De ehhez nem neki kellene ragaszkodnia?

2011. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazából az én ötletem ez.Magamból kiindulva,én legalább is szeretném tudni,hogy kinevelné fel a gyeremekem.
2011. jún. 9. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!