Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom aggódni?

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Barátom minden szabad idejét a facebookon tölti.

Van okom aggódni, ha szinte minden héten van 3-4 új nő ismerőse, ha kiposztol valamit egyre több lány lájkolja, kommentelni ő is állandóan más kiírásait lájkolja?!?

Régebben csinálta, hogy állandóan kommentelgetett más lányok képeit. De ezért nagyon összevesztem vele, és már abbahagyta. Bár akkor se értettem miért csinálja, ha én vagyok a barátnője ne irogasson más nők képeihez...szánalmasnak találom az olyan pasikat, akik ezt csinálják.

Bár már javult a helyzet, mégis azt érzem hogy nem vesz eléggé komolyan, hogy csak szórakozik velem. Azt gondolja, ezek csak hisztik a részemről és majd elfelejtem.

Pedig ezekkel tényleg megbánt és utálom hogy ilyen problémákkal kell foglalkoznom.

Szerintetek van okom aggódni? Néha azt érzem, hogy kezdek belefáradni ebbe a kapcsolatba.


2011. jún. 9. 12:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
A facebook az éretlenek és unatkozók játékszere. Komoly embereknek van életük a facebookon nélkül...
2011. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akárhány éves is a barátod, tipikus hülegyerek kategória. Ne pazarold arra az idődet, hogy értelmes embert akarj faragni belőle, rossz az alapanyag. Keress inkább egy igazi férfit magad mellé. Egészen fiatalban is van olyan, ámulni fogsz, mekkora a különbség. Hajrá!
2011. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mindketten halál gyerekesek vagytok.

Majd akkor aggódj, ha élőben flörtöl más nőkkel, meg fűvel-fával megcsal. Amúgy meg kösd le kellőképp és akkor rá se néz a fészbukra. Érdekes, unalmamban én is ott lógok, néha még kommentelgetek is, más pasikhoz is, na puff. De ha barátommal vagyok (távkapcsolat, szóval van, amikor csak a fb marad xD), egyikünknek se az az első, hogy jaj, fészbukolok már... Valami itt nem stimmel.

És a való életben is eltiltod már nőktől, ha mégis hozzászól egyhez, neadjisten még kedves és bókol is, akkor meg szemmel ölsz? Ugyan már, nem az egy kapcsolat lényege, hogy kisajátítsuk a másikat, amíg veled is kedves, nincs semmi baj.

Viszont ha unod és belefáradsz egy kapcsolatba, akkor minek szenvedsz? Szakíts és keress egy pasit, akinek se msn-je, se skypeja, nincs fb, iwiw, sőőőőőőt, gépe sincs, és csak a word-öt használja a munkahelyén. :D

2011. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát én nem aggódnék,ha tényleg szeret,akkor hiába próbálozik a többi csaj.Lehet hogy jót tesz az önbizalmának ha a csajok "röpködnek" körülötte.Neked is jól esne gondolom a pasiktól a dolog.A páromat én is a facebookon ismertem meg,kb 5 hónapja.És tisztában vagyok vele hogy élvezi,tetszik neki ha a csajok flörtölnek vele.Ok,kicsit zavar a dolog,de nem vagyok kiakadva,mert nem érzem veszélybe a kapcsolatom.Ne aggódj szerintem,az adna aggodalomra okot,ha ezt mind "titokban" csinálná a hátad mögött.
2011. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2011. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Igen ez tényleg elég nagy probléma... Meg az hogy az összes idejét a facebookon tölti el. Mikor vagytok együtt?

Nem csoda hogy így más "facebookos" lányokat nézeget, irogat nekik. Egyébként neked van igazad, ha nem változtat ezen dobd ki! Ez nem normális :)

2011. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ha ezeket a kérdéseket nem te írtad ki néhány napja, akkor úgy tűnik, a Face, tényleg a komoly, kiegyensúlyozott, jó kapcsolatok elsőszámú megrontója. Ha téged ennyire zavar a dolog, a pasi pedig ennyire nem akarja ezt tudomásul venni, akkor nincs más hátra, mint a lapát.

NEM azért, mert a Face oldalaira kiírtak akkora jelentőséggel bírnak. Hanem azért, mert ha legközelebb zavarna valami - ennél lényegesebb dolog - valószínűleg ugyanúgy lesz@rná, mint ezt. Akkor meg minek együtt maradni vele?

2011. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Itt nem az a probléma, hogy nem veszi figyelembe, hogy mondtad már neki hogy ne írogasson meg flörtölgessen más lányokkal facebookon, hanem az, hogy önmagában nincs meg benne az, hogy minek csinál ilyet. Nem azért kéne, mert nem illik ha van barátnője, hanem azért mert a barátnőjével van elfoglalva és nem más nőkkel.


Aki meg azt mondja, hogy na és, nem csal meg, meg nem dug félre, ahhoz annyit fűznék, hogy lehet hogy MÉG nem. De nem sok választhatja el, hiszen ha összeakad egy olyan nővel, aki szívesen találkozna vele, azzal fog is, és ott sem áll meg a dolog. mert ez nem az a kategória, hogy ülünk az étteremben és elmegy mellettünk egy csinos nő, és észreveszi aztán ennyi, hanem kifejezetten keresi a kapcsolatot a nőkkel, próbálkozik stb...


Tanulság, a pasas nem szerelmes beléd annyira. Biztos tetszel neki, meg jó hogy vagy neki, de ennyi. Sajnálom. Komolyabb reményeket nem szabad fűzni hozzá.

2011. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!