Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért flörtölés? Most ne...

Ez miért flörtölés? Most ne szóljak hozzá? Mit csináljak az ilyen "vádakkal"? És a srác meg a csaj miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok a bátyám idősebb nálam 8évvel, és van egy haverja aki minimum 30éves és náluk lakik ideiglenesen, meg a srácnak van felesége is. Nevezzük a srácot T-nek. A lány N-nek.

Nekünk van egy vállalkozásunk T nálunk melózik, ezért naponta találkozom vele, de egyáltalán nem jó pasi, még csak jóképűnek se mondanám viszont bírom a humorát és elpoénkodok meg eldumálok vele.


És szerintem N egy kicsit féltékeny, erre mondja anyám valamelyik nap hogy "ne csodálkozz ha N nek nem tetszik amit csinálsz. Egyik csaj se örül ha egy másik lány a pasijával hülyül"

Mivan? Akkor én se engedjem emberek közé a pasimat? Mert van barátom! És egyáltalán nem gondolom hogy flörtölök Tvel azért mert hülyülök vele.


És tegnap szaladgáltunk ide-oda mert átalakitjuk a házat venni kellett dolgokat. Faterommal mentem, de T is jött mert segitenie kellett pakolni, és elvoltam vele, röhögtünk beszélgettünk...

Erre mondja anyám hogy "Flörtölsz vele és még adod alá a lovat"

DE MIVEL??? UGYANIGY VISELKEDEK MINDEN SULIS HAVEROMMAL IS...NEMÉRTEM NEM SZEMEZEK VELE, NEM ÉREK HOZZÁ, NEM BESZÉLEK 2ÉRTELMŰEN SEMMI ILYEN-



és... tegnap délután még ittvolt T és átjött N is. És mondja nekem T hogy üljek oda hozzájuk... Erre fogta magát N és feljött és leült mellém a teraszra dumálni, és mindig jófejkedni akar... azelőtt sosem tette.


És bátyámnak van egy másik haverja ő is olyan 30lehet és vele is jól elvagyok. De ő se jön be.

és mondja a bátyám nekem hogy "Minden haverommal kikezdesz?"


Szerintem a kérdés inkább ugy hangozhatott volna hogy "Minden haverod félre érti a poénkodásomat és KIKEZD VELEM?"


és T mindig poénkodik velem, odajön hozzám, akkor tegnap hivott hogy "gyere már ezt nézd meg ezt a járólapot" meg ilyenek, meg mondok vmit és grimaszol meg oltogat.

A másik srác detto...


DE EZ MITŐL FLÖRTÖLÉS? NEM FLÖRTÖLÖK VELÜK, PLUSZ SZERETEM A PASIMAT.


2011. jún. 9. 12:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
12:36 én is erre jutottam, de az egész családja az
2011. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
9%
Sztem csak maradi a felfogásuk meg félnek, hogy mi van. ha mégis lehet belőle vmi, vagy azok a haverok vannak olyan hülyék (mert sajnso van pár olyan pasi), aki azt táncrahívásnak veszik, ha egy lány rűjuk mosolyog és kedvesen elbeszélget velük... te meg már modern, normális lány vagy. Én azt tudnám tanácsolni, hogy ahogy lehet, költözz el onnét...
2011. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mondom, hogy van pasi haverom, a férjemnek is van lány barátja és soha nem merült fel bennünk a féltékenység árnyéka sem.

Ha azt venném észre, hogy az én jópofizásom, hülyéskedésem a haverommal már mindenki szerint olyan mértéket öltene, ami már féltékenységre ad okot és látnám, hogy ez a haverom párjának rosszul esik, én azért egy kicsit visszább fognám magam, még ha igazságtalannak is érezném. Nem az lenne az első, hogy ki ha én nem, hanem az, hogy a jó kapcsolat megmaradjon.

2011. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!