Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen családi helyzetet...

Milyen családi helyzetet éreztetek tarthatatlannak?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy megaláznak itthon. A testvéremmel és a barátnőjével élek együtt. Folyton a dolgaimat piszkálják, megmondják, mit tegyek, és hogyan.

Legszívesebben leüvölteném őket. Az öcsémet lehet is, de a barátnőtől félek. Nem akarok balhét.

Úgy érzem, hogy lassan öngyilkos leszek. Fogalmam sincs, miért kell megalázni a másik embert. Sose tudtam kiállni magamért. Annyira mérges vagyok, hogy remegek az idegtől. Amúgy se jó az idegrendszerem, és már rájöttem, hogy ha kiszagolják az emberek, hogy labilis az idegrendszered, akkor még jobban piszkálnak.

Saját albérlet lenne a legegyszerűbb megoldás.

De most ki kell húznom. Nagyon ideges vagyok. Nem tudom megbeszélni ezt a dolgot, mert annyira ráz az ideg.

Ide-oda paklásszák a dolgaimat. Nagyon utálom az ilyet. Hogyan vennének engem emberszámba?

Korábban is voltak gondok. Legjobb lenne eegyedül, de most nem vagoyk döntési helyzetben.

Párkapcsolatban is megaláz a párod, ha érzi, hogy baj van veled, az idegrendszereddel?

Ennél a halál is jobb, ennél a szarnál.


2011. jún. 9. 23:16
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

25 l vagyok, és akérdésem arrra vonatkozik,hogy hogyan tudjátok elérni, hogy mások tiszteljenek.

Bizonyos okokból nem tudok máshogy viselkedni az öcsémmel szemben, mint egy megalázott ember, mert anyámmal együtt mindig ezt csinálták, hogy ők elvoltak, nekem meg szívnom kellett, ha szívni kellett.

Mindegy is ez. Csak a domináns szerepben tetszeleg, és nem tudom, hogyyan érthethetném meg vele, hog yfelnőtt vagyok.

Nem oké, ha folyton elteszi a cuccaim, kiönti a vizemet, ésatöbbi. Rohadt sokat dolgozom, és ku@rva szar, ha nem találok valamit, lehet, hogy a nője csinálja, aki meg felettem is akart uralkodni, csak nem jött össze neki. De nincs nagyobb gond, mint hogy gyereknek néznek.

Nem akarok vezsekedni,de meg kéne érteniük, hogy felnőtt ember vagyok.

Voltam kollégista, és így nem nyúlhatott senki az én dolgaimhoz, mert felnőtt ember vagyok, nem piszkálhatja valaki így a dolgaim.

2011. jún. 9. 23:21
 2/38 anonim ***** válasza:
71%
Hát bocs, de az írásod alapján nem tűnsz 25-nek. Felnőtt nő vagy, költözz el. Ha kell, akkor idegenekkel társulj albérletben, ők nem fognak a cuccaid közt turkálni remélhetőleg.
2011. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 napietus ***** válasza:
első jól írja, ezt én sem viselném el. addig is zárd a szobaajtódat, és nézz keresztül a "kedves" öcséden. a barátnőjének meg szólj be valami kellemes szúrósat, ahányszor csak tudsz.
2011. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem költözhetek, mert sok pénzt veszítenék.

Ami nagyobb baj, hogy az öcsém a pénzügyeimben is korlátozni akar, mármint ő akarja beosztani az én pénzem... Három napig nagyon sokat gondolkoztam ezen.

Jaaaaaaaaaaaaaa, és elmondjam, hogy mi a legszebb?? Hogy az öcsém folyton az apámhoz jár át beszélgetni, és neki mondja el, mi a baja, és én apámtól tudom meg, aki már ideges, hogy őt minek keverjük bele, szerencsétlen apámnak meg hiába mondom, hogy nem tehetek róla, hog ilyen ember.

MIndjárt sírok. A legutóbb még én alázkodtam meg, miután jól lebasztam az öcsémet, mert kidobta az én dolgomat. Többször kiöntötte a teámat, meg mittom.

Jaaaa, és a nője használta az én törölközöm!!!!!!!!!!!!!!! nEzért átcuccoltam a törölközöm egy másik helyre, és egy szót se szóltam, és most mit látok???? Este jövök haza, fürdenék, sehol a rohadt törölközőőőőőőőő. És ez megy már harmadik napja, már a harmadik törölközőt vettem elő, és erre hol találom meg??? Vizesen benyomva a szekrénybe. Ez kész vicc... És akor majd ott rohadnak a ruháké. A csaj is ugyanolyan, mert mondja nekem,mennyire rendmániás, holott meg a szobájuk úgy néz ki, mint ha atomtámadás érte volna.

Régóta akarok költözni, de anyagi okokból nem akarom tenni.

az öcsém amiatt, mert már gyerekkoromban is megalázhatott, mert anyámnak ő volt a szeme fénye, szóval öcsém emiatt meg uralkodik rajtam, én meg foylton bólogatok, mint valami hülye. Ígyis depressziós vagyok, mégse szedek gyógyszer, orvosnál se voltam.

Most őszintén kérdem, ha összeköltöznék egy fiúval, és valami bajom lenne, ő bántana??????????????,



én halálosan komolyan kérdem. Bántana????? Most van olyan, hogfy testvér bántja a másikat???? és a párom is bántani fog, ha látja, hgoy depressziós vagyok?? Kihasználja az alkalmat, és még nagyobbat rúg belém??????????


de ki dfogok velüók baszni, a fele ház az enyém, és bosszút fogok rajta állni minden sérelemért...



lehet, hogyeg gyerkesnek tűnök, de ku@rva sokat tudnék mesélni, ez csak a legújabb dolog...

2011. jún. 9. 23:48
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj veled. Úgy gondolod, ennyit ér az életed, hogy egy holmi gonosz testvér, meg barátnőcske miatt véget vetnél neki? Itt kezdődnek a gondok.


Egyébként a párom is nagyon labilis, ha megaláznám sem védeni meg magát, de sose tennék ilyet. Nem minden ember ugyanolyan.

2011. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 napietus ***** válasza:
100%

figyelj, ha továbbra is az áldozat szerepben maradsz, akkor sajnos nagy az esélye, hogy olyan pasit találsz, aki kihasználja a gyengeséged. meg kell változnod, tudom, hogy nehéz, de muszáj. csak azért ne gyere össze egy pasival se, hogy ebből a helyzetből kimássz. én a helyedben MOST az alábbiakat tenném:


-ami az enyém, azt bevinném a szobámba, az ajtót pedi zárnám. mindig, akkor is, ha csak wc-re megyek ki.


-nem szólnék az öcsémhez, csak köszönés.


-a nőjének minden adandó alkalommal az orra alá dörgölném, hogy jobb lesz, ha meghúzza magát, mert kegyelemből lakhat itt, ez ugyanis az Én lakásom és a testvéremé, neki itt nincs része, a bugyija az övé, ami rajta van.


-MINDIG mosolyognék :) had egye őket a penész...


-végső esetben annyira gonosz lennék velük, hogy ŐK költözzenek el. megcsinálnám ugyanazokat, amiket ők velem.

2011. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

NEm az öcsém miatt voltam kil.

Hanem a fiúm, akibe szerelmes voltam, ő is megalázott, és kihasznált. Szeretőnek tartott csak szexre amiatt akartam folyton öngyilkos lenni.

Nem voltam ilyen amúgy. MÁrmint én éltem kollégiumban, és mindig én maradtam a szobában, ha baj volt, mert eléggé hidegvérű tudok lenni. Csak mindig azt látom, hogy pont ott van a gond, ha a szeretteddel élsz együtt.

Mert anyám is mit cisnált vleem? De nem mondok semmit, mertmegszült, és tisztelem.

Aztán az öcsém, és utána az egyetlen fiú akit szerettem.

Engem mindenki felrúgott, foylton felrúgott.

És tényleg már nem tudom, mit gondoljak

Azok után, amin én keresztül mentem gyerekkoromban,csoda , hgoy egyáoltalán ember lettem.

A szüleim,mikor hazajöttem a tanulmányaimbókl, azt mondták, hgoy azt hitték, hgoy sose végzem el,és sose fejezem be a tanulmányaim....... mert az idegeimmel baj lesz.

most is oylan ideges vagyok. csak az anyám, a z öcsém és a szerelmem tudta ezt cisnáln, és mind felrúgott.

de most tényleg, ez a testvér szeret engem??????????

vagy csak uralkodni akar rajtam, mint a szerelmem????????

anyám is inkább nézett vamai tárgynak engem.

és én azt hittem eddig, hogy szeret az öcsém.

totál kivagyok


nemtom,mit csináljak


párt keresek, normálisat, hátha segítene


ő is albérletbe akar menni

már szédülök is



mia baj velem?



nemvagok gonosz ember,és mindent tudok,a mit egy nőnek tudnia kell, és szeretném, ha valakinek nem az lenne az életcéljak hogy folyton belémrúgjon

2011. jún. 9. 23:55
 8/38 napietus ***** válasza:

tényleg fejezd be ezt a pitiző, "jaj, csak szeressen már valaki, és költözzünk össze" hozzáállást, mert pont emiatt használ ki mindenki. Te egy nő vagy, örüljön az a pasi, akit figyelemre méltatsz. tehát: hasat be, mellet ki, állat fel, tekintetet előre!


nnna...


olvasod is egyébként, amiket írunk? mert nem úgy tűnik...

2011. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a dolog. Minden dologért, ami zavar, azonnal szólsz. Határozottan. Nem itt nyavalyogsz.

Naná, hogy áldozat leszel, amíg hallgatsz és nem állsz ki MINDIG magadért.

Látod, hogy be van gyűrve a törölköződ? Odamész az öcséd szobájához, kopogsz, benyitsz és csak annyit mondasz, hogy "leszel szíves legközelebb nem használni a törölközőmet."

Persze lehet, hogy épp kellemetlen pillanatban nyitsz rájuk, de az a legjobb, mert időel rájönnek, hogy ha nem akarják, hogy ez legyen, akkor tiszteletben kell tartaniuk téged.

És ne haragudj, de az, hogy "felnőtt agyok, tisztelj már", eléggé szánalmas, nem csodálom, hgoy így reagál.

2011. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Én velem is voltak gondok, ugye 11 órázom, és szombaton is négy órázom, de volt, hgoy még többet dolgoztam...

Mára lecsökkentettem ennyire.

És emiatt sokszor nem mosogattam, és ezt se tudom, hogy mit csináljak.Ezt is megkérdem tőletek. Ugyanis az a helyzet, hogy már mosogatok. Nem hagyok ott semmit. De néha ígyis mondja öcsém viccesen, hogy de nehogy otthagyj valami mosatlant. Volt, hogy amúgy a barátnője védett meg engem, mikor épp bántani akart az öcsém, mert látta a baártnője, hgoy tehetelen vagyok.....

mindig anyám jut eszembe, ha ránézek, meg az, hogy nekem a büdös kutya szerepe jutott, az én munkapénzemet ráköltötték, és amikor még anyám élt, akkor minden munkát én csináltam a házban, az öcsém az ujját nem mozdította. MOst,hogy anyánk meghalt, régebben már, azóta a mártír szerepében tetszeleg.... mint akinek minden dolga van, holott mindent a nője csinál szinte, ő alig valamit. az a fiú, aki a szerelmem volt, ő is léátta, hogy áll a helyzet, s tudta, hogy menyire ural engem, ő is látta. lebénulok, olyan mint anyám, és bennem élnek ezek a rögzült dolgok, így is sok nyugtatót szedek,igaz természeteset, mert a munkám során úgyis sokat idegeskedek.


A másik dolog, hogy már részben apámhoz költöztettem ki a kajáimat, merrt volt egyszer oylan, hogy mondták az öcsémék még tavaly, hogy elveszik az én mellehusimat, mármint 1 kg húst a hűtőből, majd hoznmak helyette. Akor még hittem, hogy működhet ez így, és hoznak..., ahogy normális embereknél szokás. Erre mikor fáradtan hazaérek, és csinálnék kaját, mit látok????Sehol a rohadt hús, és főznék, és semmi. És azóta szépen lassan felét a cuccaimnak átcuccoltam apám mélyhűtőjébe, meg apám hűtőjében van pár dolgom.

De azóta egy-.két dolgot ide is vettem, mert néha adnak ebédet.

Csak azt nem érti meg az öcsém, hogy én a diplomámért megszenvedetem, és sokszor volt, hogy bizony nem volt sok minden ennivaló, meg vissza kellett fognom, volt hogy pár száz forintom volt, és hát, ezek megtörténnek. Most sem élek nagylábon, és én gyűjjjjjjjtööök, vele ellentétben én tovább akarok tanulni, és nem nagyon engedhetem meg magamnak, hogy három embert etessek az én pénzemen, mikor ku&rva drága az élet.

Azóta ez úgy-ahogy rendeződött.

Tavaly, anyám halála után a virrasztásnak nevezhető akármint meg benyögi a nője ignácnak, hogy újra akarja csempézni az én fürdőszobám. Azt hittem, hgoy megölöm, én gyászolok, ez meg csempézni akar.

elmebeteg az öcsém, állítom, vagy én nemtom

és máskor, mikor hozzávágram, hogy igazságtalan vagy, az tmondta, hogy nem

azóta nem mondm ezt neki

első fiúmnál, amikor 23 voltam, mit cisnált????????? csak mert neki nem tetszett a fiúm képe, azt hittem, hgoy össszeverekszik vele. azután a szerelmemnél mit cisnált?::::::::::?????????? azt se tudta kicsoda, semmit se, csak mert cigány, azért mondta, szakítsak vele, nem így, de erre célozgatott, hogy minek vagyok vlee, és oké, hogy a fiú kihasznmált egy dolog,k de olyanokat mondott arról a fiúról, ami nem igaz, csak mert cigány

mi a faäszom köze az öcsémnek az én magánéletemhez?? jóhogy már... majdnem mondtam valamit


most ezt dominancia miatt cisnálja????????????????


most ember vagyok én????????????,

2011. jún. 10. 00:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!