Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeretem a férjem...

Mit tegyek? Szeretem a férjem de sokat csalodtam benne. Hazudozas. Stb. nem áll meg a saját lábán ha én valamit nem csinalok meg akkor ö fél évig sem.

Figyelt kérdés
utálok vele lenni. sz.xet is utálom , de összebujva aludni pusziszkodni szeretek vele.meg ha simogat. és nemkell más férfi sem talán egyedül szeretnek élni, de azert vele aludva el. ez igy nagyon gaz? ja es gyereket akar de én csak tehernek gondolom a gyereket föként az anyagiak miatt
2011. jún. 10. 09:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
őt ápolom. ugy hogy 65 éves és szar az egészsége
2011. jún. 10. 10:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát így mindjárt másképp hangzik. De ha már ápolásra szorul, gondolom azért nem csinál meg dolgokat, mert nehezére esik.
2011. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!