Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem bírok a családommal...

Már nem bírok a családommal együtt élni. Hogy tudok kimenni külföldre?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és az egyetemem még hátra van, most fogok kezdeni szeptemberben. De már most megfojt az otthoni környezet. Mindenki ordít mindenkivel, mindenki ingerült, mindenhol csak a pénz. Már nagyon unom ezt, igazából ez meg is látszik rajtam, az idegrendszerem eléggé kikészült. Itt senki sem mondhatja el a saját véleményét, gondolatait, mert a másik azonnal közbevág, és túlbeszéli. De ezekről még tudnék oldalakat írni, de felesleges. Úgy döntöttem, lehet mégsem kéne elvégeznem az egyetemet, hanem kimenni külföldre "szerencsét próbálni". Persze ezt csak akkor, ha lehetséges. Igazából nem tudom hogy megy, most gondolkoztam el ezen először. Mit kéne tennem? Ki tudok menni pénz, és szakma nélkül? Vagy ez egy bukott ötlet, és inkább végezzem el az egyetemet? Az egyetem mindenképpen sikerülne, azt tudom, és szeretném is, de még annyi időt itthon tölteni...nem fog változni semmi.
2011. jún. 10. 16:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

17:00-s vagyok.


bocsi , azt hittem lány vagy, de engem ez se akadályozna meg az összeköltözésben, egy fiúval sztem egyszerűbb,mint egy lánnyal.


gondolkodtam én is külföldben, de nem tudom, nem biztos,hogy ott szakképzés, háttér és állás nélkül jobban élnék..

ahhoz ki kell járnom itt az egyetemet és max majd utána. és neked is ezt tudom ajánlani..

a pénzről nem is beszélve..mi sem élünk nyomorban, a szüleim mégsem fizetik ki a költségtérítést és elég kellemetlen is kérnem, úgyhogy inkább elmegyek dolgozni..így persze nem lesz megtakarításom, mert mindent a sulira fogok költeni, de az önbecsülésemnek ez így jobb.


skóciában ingyenes az egyetem???

2011. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!