Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy üldözzem el a tesóm...

Hogy üldözzem el a tesóm barátnőjét?

Figyelt kérdés
A bátyám egy abszolút nem hozzáillő lánnyal van együtt. A csajszi nagyon primitív, de meg van a magához való esze és ez ahhoz is elég, hogy ügyesen kapaszkodjon a tesómba. Már 2 éve együtt vannak és nagyon félek, hogy a lány úgy próbálja majd végleg magához kötni, hogy teherbe esik, "balesetszerűen". A tesóm hirtelen sok pénzhez jutott és szerintem ez is egy ok, amiért már biztos mellette akar majd maradni, de eddig is szépen el látta, mindig a tesóm vesz neki mindent! Nem akarom teljesen egyenesen közölni a bátyámmal, hogy szerintem nem jó döntés ezzel a lánnyal lenni, mert félek, hogy ellenem fordulna... Mégis, hogy tehetném? Szegény tesóm annyira naiv, hogy nem veszi észre a lány furmánykodásait... Mit lehet ilyenkor tenni?
2011. jún. 13. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Közöd?
2011. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek? Lehet, hogy nem is fog már sokáig tartani.
2011. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hogyhogy mi közöm hozzá? féltem a tesómat... és hidd el nem ok nélkül. én egy nagyon könnyen barátkozó, mindenkit elfogadó ember vagyok, de a barátnő viselkedése már elviselhetetlen! akármit csinálok vágja az arcokat és próbálja a tesómat ellenem fordítani. hát ezért van hozzá közöm!
2011. jún. 13. 23:16
 4/12 A kérdező kommentje:
egyébként a lány 22 éves, a tesóm pedig 28. nem hiszem, hogy szakítanának, mert a bátyámat, habár folyton kiborítja a viselkedésével, még mindig együtt vannak.
2011. jún. 13. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Elolvasva a történeted, egyből az én párkapcsolatom jutott eszembe. De nem feltétlenül azért van vele a lány, hogy ellássa a fiú, persze vannak ilyenek, hanem azért, mert szereti. Attól, hogy számító a csajszi, még szeretheti nem? Veszekedni mindenki szokott, ha tesód meg így szereti a lányt ahogy van, akkor hagyd őket szerintem. Tesódnak mondd el a véleményed a leányzóról, de ne úgy, hogy szakítanod kéne vele, mert az nagyon sértő tud lenni. Tapasztalatból mondom. 19L
2011. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
De örülök, hogy a barátomnak nincs testvére... Egy kapcsolatomat tette már tönkre, egy hozzád hasonló, okoskodó, rosszindulatú nőszemély. Hagydd őket békén, tudják mit akarnak, a bátyád felnőtt, majd ő eldönti ki való hozzá-
2011. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Itt azért több kérdés is felmerül. Biztos, hogy egyáltalán nem szereti a bátyádat a lány? Szüleidnek is ugyanaz a véleményük (már ha ismerik, látják annyit, mint te stb.)? A mindent megvesz nekiben a mindent azt szó szt értetted (mármint hogy kaját, rezsit, ruhát, mobiltöltést, tényleg mindent, vagy csak a bátyád néha megvesz neki pár fölöslegesebbnek számító dolgot, hogy a kedvében járnjok). Nyitottan állták a lányhoz a legelső perctől kezdve, és ő volt udvariatlan először (van olyan, hogy vkinek már a kiállásában is van vmi lenézés vagy előítéletesség... nem úgy értem, hogy tuti ilyen vagy, csak van ilyen, na, ennyiből nem lehet leszűrni, mint amit leírtál ide)? Tényleg uszítja ellened a bátyádat, ennek van kézzelfogható jele, vagy vcsak úgy gondolod, hogy ha alapból nem szimpatizál veled, már rögtön terelni próbálja a srácot a háta mögött?


Egyébként sztem inkább mondd meg a bátyádnak, hogy szted nem stimmel vmi a lánnyal, hogy szted csak a pénzre hajt, és nagyon szemét veled. Ne azt mondd neki, hogy szakíts azonnal, mert nem bírom ezt az embert, mert ez nagyon úgy jöhet le, hogy te akarod irányítani, parancsolgatni akarsz, a saját érdekeidet tartod szem előtt, nem érdekel, hogy ő mit érez a lány iránt... szval csak szépen, higgadtan, olyankor, amikor kettesben vagytok, és tényleg van időtök rendesen átbeszélni a dolgokat. Figyelj, ez a legjobb. Ekkor legalább pszinte vagy. Ha megpróbálod elűzni mindenféle idióta gyerekes stiklivel meg szívatással (szval ilyenekkel meg ne próbálkozz, hogy mézet meg alkoholt raksz a testápolójába meg leveskockát a zuhanyrózsába, amiket esetleg a tinik ajánlgathatnak itt neked esetleg később, mert ezzel olyan kép lesz rólad, hogy nem elég, hogy szemétkedős vagy, még gyerekes is), akkor a bátyád még EZERSZER jobban ki lesz rád akadva, és azt fogja hinni, hogy direkt tönkrevágtad az ő boldogságát, és akkor utána lehet magyarázkodni, hogy miattad tettem igazából, nem fogja érdekelni, mert már csalódott benned. Esetleg családi kupaktanácsot is összehívhattok, ha többen is így gondoljátok a helyzetet.

2011. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Az elsőnek igaza van. Nincs hozzá közöd... véleményed lehet, meg is mondhatod, de belekavarni nincs jogod.

Mondom ezt úgy, hogy az én tesóm is összejött rémes csajokkal, az egész család ki volt tőlük, de nem a mi dolgunk, ha tesódnak ő kell, el kell fogadnod. Ha van esze a tesódnak, akkor szakít előbb vagy utóbb, de ha nem teszi, akkor sincs jogod tönkretenni, mert így tényleg eléred, hogy megutál.

2011. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jesszus, tisztára olyan, mintha a párom húga írt volna, neki is kb. ez a véleménye rólunk. Én vele kapcsolatban erre jutottam: féltékeny. Nem lehet, hogy te is így vagy ezzel? Hogy csak bebeszéled magadnak? Nem rosszindulatból mondom, csak úgy. Hiszen nyilván nem látsz bele igazán a kapcsolatukba.


20l

2011. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a testvéred élete, nem a tiéd.

Alakítsd ki a saját életedet, ne a tesódéba avatkozz bele.

Igaza van az elsőnek, semmi közöd a kapcsolatukhoz.

2011. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!