Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Ki érti ezt a...

Miért ilyen? Ki érti ezt a helyzetet? Mert én nem!

Figyelt kérdés
Régóta ismerek egy férfit(36 éves),nagyon szimpatikus,és kedvelem.Pár napja randira hivott,jól is sikerült és amikor kisért haza elkezdte ecsetelni hogy az egyik lány ismerősöm milyen bögyös,meg jó kis csaj,meg hogy meg akarta szerezni a telefonszámát valamelyik hétvégén hogy elhivja bulizni(nem tőlem akarta elkérni).Mivan??Akkor minek hívott egyáltalán randira?Miért kell megbántania?Egy 32 éves nő!
2011. jún. 14. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert egy érzéketlen tuskó,vagy csak így akarta kiugrasztani a nyulat a bokorból,hogy mi a reakciód,ezáltal leszűrheti,hogy mennyire jön be neked...
2011. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sejtelmem sincs.

Ez egy oltári bunkó!!


Lehet, hogy így akart lekoptatni, mert ilyen viselkedés után valószínűtlen, hogy még egyszer keresnéd, ahhoz meg gyáva, hogy azt mondja, bocs, de ennyi elég volt.

2011. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem véletlenülv van még 36 évesen egyedül, sajnos ezt kell mondanom.

Engem randira hívott egy negyvenes, a randin azzal kezdete, hogy mi van köztem és egy másik pasi között (közös ismerős). Azt hittem, viccel, de nem viccelt, ráadásul még egy másik közös ismerősre is rákérdezett. Mondanom sem kell, egyikkel sem volt semmi.

Többet nem randiztunk, egyértelmű, csak azt sajnálom a mai napig, hogy nem borítottam a fejére a kólát, amire meghívott.

2011. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Másnap beszéltünk,rámirt,meg ennek volt előzménye.VAgy lehet le akar koptatni.
2011. jún. 14. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Mind ezt csinálják. A férfiaknak az a téveszméje, hoyg ha a nőknél elért-elérendő sikereikről beszélnek neked, akkor vonzóbbnak tűnnek. ("Lámcsak mennyi nője van, jó pasi lehet!")

ez ilyen férfi rögeszme. Imponálni AKART VELE CSÓRÓ.

2011. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem bunkó ez a férfi.

Tiszteletlenség volt ez Veled szemben.

2011. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet hogy imponálni akart, ahogy az előző mondja, de a helyzet az, hogy szerintem meg nem sok esze van a pasinak, úgyhogy én emiatt nem kezdenék vele. De ha esetleg még keres, akkor utalhatsz rá, hogy esetleg a másik csajnál próbálkozzon, ha úgyis ő tetszik neki :) szerintem nyíltan mondd ezt meg, kíváncsi vagyok mit reagál :) valószínűleg elszégyelli magát.


Egyébként nem minden 36 éves nőtlen pasival van ám gáz :)


szintén 32/N

2011. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom mire gondoljak,de most erőssen átgondoltam a "kapcsolatunkat".Hogyan adhatnám a tudtára finoman hogy ez nem jó igy,vagy zavar?
2011. jún. 16. 10:10
 9/11 anonim válasza:

több verzió is lehetséges, szerintem:

1. ha már régóta ismeritek egymást, lehet, h nem úgy gondolt erre az estére, mint egy randira, csak mint egy baráti találkozóra.

2. féltékennyé akart tenni

3. látni akarta mennyire jön be ő neked a reakciódból

4. túl sokat ivott az este...

5. egy állati bunkó

6. ez egy olyan dolog, amit csak férfi ésszel lehet megérteni

7. fogalmam sincs

2011. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, én ilyen szituban, ha nem is azonnal, de legközelebb, különösen ha közeledik egyenesen megmondom, hogy a múltkor az nem tudom hogy gondolta, de nagy baromságnak tartom, és nem is értem hogy akkor tőlem mit akar... Ha meg netán hozzám is közeledni szeretne, akkor meg nagyon udvariatlan és neveletlen dolog volt ezt emlegetni. ha tőlem akar valamit, akkor viselkedjen ehhez mérten. Én sem traktálom őt a pasisztorikkal. Ha netán rákérdeztél volna a múltjából valamire, és arra válaszol, az természetesen rendben van, de amit ő művelt az nincs.

Hidd el elszégyelli magát, bocsánatot kér, hogy nem úgy gondolta, és végre kiderül hogy mit is akar tőled. Az egyenes beszéld a legtisztább ilyen esetekben.

2011. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!