Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam volt? Rövid

Szerintetek igazam volt? Rövid

Figyelt kérdés

A párommal ma beszélgettünk és amúgy is féltékeny vagyok az exére, de ma volt egy beszólása amiből én megbizonyosodtam, hogy érez még iránta valamit.

A lány egy gazdagabb pasi miatt hagyta ott, valahogy ez szóba került és erre azt mondta, hogy "Ezért egyszer ugyis kapni fog"

Innen egyből lejött, mert ha valakit nem szeretek, nem foglalkozok vele.


Szerintetek?


2011. jún. 14. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem kéne ezzel foglalkoznod, ha szereted. Adj neki érzelmeket ahhoz, hogy ne a múltjával akarjon foglalkozni.

Abban te is hibás vagy, ha nem köti le a jelene.

2011. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy még érez iránta valamit,mivel ő az elhagyott fél,gondolom benne még dúltak az érzelmek,mikor a lány elhagyta.
2011. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Így van, hibád, de most mindentől eltekintve...
2011. jún. 14. 15:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Már jönnek az sms-ek, hogy csak én érdeklem nem más, meg biztosan beteg vagyok, vagy beütöttem a fejem...
2011. jún. 14. 15:49
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért kéne eltekinteni mindentől, mikor ez a lényeg?

Ha az ő valamikori életükkel foglalkozol, akkor nem a sajátoddal, és ez a lényeg!

Ha eléggé szereted, és ő ezt érzi, akkor egyrészt megszelidül, másrészt nem a régi nőjével foglalkozik, hanem veled. Ha szereted, akkor ne hagyd magára a problémájával, hanem billentsd ki belőle. Szeretettel.


Konkrétabban írhatnám azt, hogy igen, aki még nem zárta le a múltat, az nem élhet jól a jelenben sem, de ezzel nem adok tanácsot, csak vázoltam az ÁTLAGOS helyzetet, a papírformát. A tanács az, hogy mit tegyél, hogy a helyzet elmozduljon jó irányba.

Ezt (lsd. első bekezdés) te hozzátudod tenni, más dolgod nincs.

2011. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Legyünk már annyira felnőttek, hogy zárjunk le egy kapcsolatot mielőtt újat kezdünk.

Szeretem, de ne azon kelljen kattognom, hogy mikor lesz az a pillanat mikor elfelejti az exét. Magába kell lezárni, adhatok én bármilyen segítséget, ha magában nem zárja le, megette a fene.

2011. jún. 14. 15:56
 7/14 anonim ***** válasza:

De honnan veszed, hogy még nem zárta le? Itt te negatív érzelmi kitörésekről írtál, az meg még eltarthat jó sokáig.

Támogatásra van most szüksége, ha már benne vagytok a kapcsolatban. Most hagynád magára? De hiszen szeret, itt nem arról van szó, hogy naponta az exről áradozik...

2011. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké, ezek szerint tényleg én vagyok beteg...
2011. jún. 14. 16:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Szó nincs erről, de kevés az infó arról, hogy a párod még mikkel nyilvánítja ki a feltételezett ragaszkodását a múltjához.

Ha gyakran és erőteljesen, arra megértem, hogy nem vagy kíváncsi.

Én a dörzsölt róka vagyok, aki ragaszkodik az eredeti menetrendhez: a pali az enyém, hát akkor küzdök érte, a saját eszközeimmel: szeretet, törődés. Ha ezt megadod neki, akkor mi a fene hiányozhat a múltból?

2011. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt le is hagytam, hogy inkább a sértettség az, ami kijön belőle: hogy valószínűleg a pénz miatt lett elhagyva.

Sír az önbecslése, ezt kéne kárpótolnod. Mást nem tehetsz, ha szereted.

Ha meg annyira zavar, hogy kevesebbet foglalkozik veletek és nem tudod eléggé szeretni, akkor szakíts.

Egyébként ne legyél féltékeny: ez a nő nem fog kelleni újra a párodnak, ha igazán férfiból van.

2011. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!