Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ha a nejetek nem...

Mi lenne ha a nejetek nem akarna dolgozni de a haztartas sem nagyon érdekli és csak feküdne? és meg is mondja igy szeretne elni az életét. Gyerek se kell neki mert az nyüg. Más is van igy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 21:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Rendes férj vagy, hogy igy eltûrsz a feleségednek mindent. Hogyan hóditanak meg benneteket az ilyen nõk?

Ha nem akar menni dolgozni, akkor legalàbb az otthoni munkàt kellene neki ellàtni és vàgyódnia kellene egy meleg csalàdi hangùlatra, természetesen ha még ràadàsul szeretnél gyereket is.

2011. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
100%
Hát, nem tudom mi a jó ebben,hogy semmi célja, kerete nincs az életének. Vagy depressziós vagy lusta. Ha az utóbbi,akkor fel kell ráznos vhogy: mondd meg neki,h nem fogod csak úgy eltartani. Vagy dolgozzon és álljon a saját lábán, vagy legyen rendes htb.
2011. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
75%

Azért ilyen veled mert tudja, hogy szereted. Nem érdekli semmi, mert ki tud hasznàlni.

Beszéld ùjra és ùjra àt vele a dolgokat, ha nem vàltozik,ahogyan az egyik vàlaszoló is irta "lapàtra vele"

2011. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
mivel hazasok vagyunk nem tehetem csak ugy lapatra es szeretem is nelköle maganyos lennék szeretem mikor mosolyog mikor csAK UGY FEKSZIK ITT VAN MELLETTEM, aztan van hogy azert hetente 1x van szex is még ha kézzel is na meg szép csinos is. és ha nem csesztetem kedves. nyaralni is xar lenne egyedül ö meg azt nagyon várja azt megszervezte.
2011. jún. 14. 21:19
 15/36 anonim ***** válasza:
24%
Küldd el metressznek. Akkor többnyire fekhet hol ezzel, hol azzal és még jól meg is élhet belőle. Úgy igazából meg: zavard el!!!
2011. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
71%

Ha sem kaját, sem (mostanság) sexet nem kapsz tőle, akkor miért tartod?

Gyereket ne is akarj tőle, annak csak a gyerek inná meg a levét, ő sem lenne tisztességgel ellátva, nem törődne vele sem.

Mielőbb cseréld le egy olyanra, akivel egy valódi, boldog családot tudsz létrehozni, aki valóban a társad lesz jóban, rosszban. (nő vagyok)

2011. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
94%
Kisapàm, hogy te milyen naiv vagy:):)kedves,csinos, jó ha melletted fekszik, megszervezte a nyaralàst,mekkora öröm szàmodra, hogy 1-szer van sex is. Akkor most, ha neked mégis jó igy, akkor mi a kérdés valójàban?Fogadd el igy, mert szereted,és kész.
2011. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Csak fekszik, nem törődik semmivel, nem csinál semmit, nincsenek tervei, mindent tehernek érez, nem érdekli a szex, kezdi elhanyagolni a higiéniát...

Olvass utána a depresszió tüneteinek! Nem igaz, hogy nem tűnt fel!


Nem tudom, mit csinálj, ilyen problémával egyedül nem fogsz tudni megbirkózni. Rá kellene venni a feleséged, hogy menjen orvoshoz.

2011. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért...nics valakije???

Nyaralni azt szeretne.Ki nem????Èn is megszervezném úgy hogy csak hó hóóó....


Beszélgess el vele.Ez így neked nem jó.

2011. jún. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
60%

Èn is nö vagyok,itthon vagyok.Viszont.Nevelek 2 kisgyermeket,(3,5 éves és 15 hónapos).

Mellette füvetnyírok a nagy kertben,ne keljen a férjemnek mikor hulla fáradtan hazajön.Fözök,takarítok,kimeszeltem a lépcsöházat,a nappalit.Csinálok amit tudok.pár napja utánfutóval voltam aprókavicsért a terméskö alá.Na azt is a kisfiammal letalicskáztuk.Nem volt semmi még is megcsináltam.

Nem értem a párod.Egyáltalán hogy nem unja szét az agyát csak a semmit tevésben???

Szényelném magam a hejében.


Viszont ha te így is szereted,akkor edd meg amit föztél,hord a tenyereden ö meg hülyének néz teljesen.

2011. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!