Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ha a nejetek nem...

Mi lenne ha a nejetek nem akarna dolgozni de a haztartas sem nagyon érdekli és csak feküdne? és meg is mondja igy szeretne elni az életét. Gyerek se kell neki mert az nyüg. Más is van igy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 21:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de azért az a meglátásom, hogy a te nejed csak kihasznál. Persze, hogy megszervezi a nyaralást, hisz akkor úgy lustálkodhat, hogy szavad se lehet, hogy nem csinál semmit, mert nem otthon lesz. Jelenleg munkanélküli vagyok és egyedül nevelem a kisfiam, de a háztartást is rendben tartom, és meg is őrülnék, ha nem csinálhatnék bármit is a munkakeresésen és a gyereknevelésen kívül. Persze, hogy nyűg neki a gyerek, hisz akkor nem ő lesz nálad a középpontban, akire költeni fogsz, hanem a gyermeked. Ő önző, és hidd el jobb, ha nem szül gyereket, mert azt a gyerek bánná.
2011. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
76%
Depressziós, de ez még nem ok arra, hogy vele maradj. Amúgy sokszor a férfiak juttatják ilyen állapotba a nőket. De lehet hogy most nem erről van szó. Eltartani semmiképp nem tartanám el. Rajtam apám próbált élősködni - kénytelen voltam vele kegyetlen lenni, már egyáltalán nem kínálom meg étellel, és az se érdekel mit eszik és miből ha én rendelem a kaját.
2011. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

egy nő (vagy ember)csak akkor viselkedik így, ha a másik előtt semmilyen tartása nincs, nem félti a kapcsolatot, tudja hogy úgy sem dobják ki, nem kell küzdenie/harcolnia, törődnie a másikkal, ezzel még az érzelmei is elszállhatnak


tehát állj a sarkadra és mutasd meg neki, hogy nem tejfel az élet és nélküle is simán ellennél, és örülhet egyáltalán, hogy veled van!


mert ha nem állsz sarkadra a nő maradék kis szerelme is el fog múlni, mert senki nem tud az "alárendelt"-be szerelmes lenni

tehát egy embernek nem arra van szüksége, hogy kinyalják a fenekét, mert IDŐVEL pont ettől fog kiábrándulni!

2011. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Szerintem először Te döntsd el mit akarsz és aztán közöld Vele is.

Keressetek egy közös nevezőt amin elindulhat újra a kapcsolatotok.Sok szeretet és türelem kell hozzá . Gondolom nem volt mindig ilyen a feleséged.Hát éleszd fel!!

2011. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont nem szeretetet kellene felé tükrözni, mert ezzel azt érezteti, hogy helyesen cselekszik!
2011. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy muszáj vagy dolgoznia, vagy gyereket nevelnie, de az bonyodalmakhoz vezet, ha az egyik fél rendesen belead a kapcsolatba, a másik meg nem. Én váltam már el emiatt. Ugyanezt csinálta a férjem, mint a te feleséged most. És ő is dekoratív volt, meg társaság, csak egy idő után igavonó baromnak kezded el érezni magad :-D
2011. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Hát szeresd, mivel meg van írva, hogy az ellenségeinket is szeretnünk kell, de együtt élni vele nem muszáj. Legjobb neki egyedül.
2011. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Most vagy tényleg depis, vagy te vagy egy papucs.
2011. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
.
2011. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
nincs itt semmi depresszió...csupán tudja hogy kihasználhat téged.de nem is szeret,csak azért van veled,mert kitartod...ha szeretne,megtenne érted dolgokat,de ahogy olvasom,semmire se képes.csak nehogy később megbánd ezt a kapcsolatot.mond meg neki hogy el akarsz válni ha nem változtat,neki azt nem kell tudnia hogy csak blöffölsz.
2011. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!