Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Engem nagyon...

Mit gondoltok? Engem nagyon zavar!

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, ha a 26 éves párotok mindent elöbb írna ki facebookra, minthogy titeket felhívna, sms-t írna. Gondolok itt arra, hogy mikor kap szabadságot, ha jó dolog történt vele, ha beteg! MINDENT!!!

Megőrülök ettől a facebook mániától, hogy az üzenőfaláról értesülök mindenről! Szóval ha tudni akarok róla, hogy épp mivan vele olvasnom kell az üzenőfalát!

És a legújabb marhasága, hogy ha már ugyis egész nap facebookon lóg beszélgessünk ott, nem telefonon!

Nagyon idegesít! Szerintetek túlreagálom?


2011. jún. 14. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Válasszon vagy az a szar vagy Te.
2011. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Én ott közölném vele, hogy ma este inkább ne gyere, nem akarlak látni.
2011. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem reagálod túl és valahogy észhez kéne térítened. Én is utálom ezt a facebook mániát :/
2011. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

1. Örülj neki, hogy nem kell magas telefonszámlát fizetned. Mért ne használnátok ki, hogy neten is tudtok beszélni?! ..

2. FB mánia. Ja, tök jó, új hullám. Majd kinövi.

Nem tudom mióta vagytok együtt, vagy, hogy együtt éltek-e.

Ha régóta és együtt éltek, akkor pöppet gáz, de majd 'leszokik' róla.

Ha csak pár hónapja, akkor meg ne akadj ki. Eljön az idő, mikor fontosabb leszel neki.

2011. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj,de szerintem ez nagyon gáz.Ha az én eemberem ezt csinálná kivágnám facebookostól.
2011. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Nem reagálod túl.A párod függő lett,és ha nem szokik le róla,akkor a facebookon fogtok szexelni is

-szia édes! ott vagy?

-igen.

-ma szexelünk...Vedd le a bugyidat,én már meztelen vagyok

-már én is.

-óóóó már jóóóó,és most arra gondolok,hogy éppen ezt és ezt csinálod..ÁÁÁÁÁ siess babám,mert nem bírom sokáig,mindjárt tele lesz a kotton gumi..

- ohohohohoh

-lihegj,élvezz4 Na én kész vagyok..Holnap is szexelünk,de azért majd vegyél egy 72 órásit,mert kiszakadt a gumi..

Gondolom nem akarsz majd így élni..

2011. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
csináld te is ezt.kiváncsi lennék,hogy reagálna.
2011. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

hálát adok az égnek,hogy páromat ez hidegen hagyja

Mig egyetemista volt,addig iwiwen,myvipen fenn volt,de azóta sehol.

Nekem van fb-om,ha kell neki vkinek elérhetősége,akkor enyémet használja (én se tul gyakran lépek fel)

26 ő is

de értelmes

ha nem együtt vagyunk,akkor skype,email,az is ingyen van:)

2011. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ez az ami nagyon idegesít, hogy 26 és ugy viselkedik mint egy kisgyerek! Tényleg mindent kiír!

1,5 éve vagyunk együtt. Most ugy egy fél éve szokott rá.

És már én is mondtam neki hogy a facebookal van kapcsolata nem velem.

És ő ezt nyugodt szívvel beismeri, hogy lehet már függő lett.

Most ilyen helyzetben mit csináljak?

2011. jún. 14. 21:20
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Nálam is ez a helyzet...Ugye hétvégén falun van, így hétvégén nem is beszélünk, vagy találkozunk. Néha sms-ezünk, vagy beszélünk telefonon, ha nagyon hiányzik a másik. Én mondtam neki egyik nap, hogy: "ha lemész, hiányozni fog ám... " erre jön a válasz: "Kicsim,csináljál facebookot,és ott tudunk beszélgetni." na köszi,ennyit a rommantikáról.

Azt is birom, amikor látom a párokat. Nem egymás kezét fogják, hanem a telefont, amin facebookoznak.

A másik meg az,hogy nagyon utálom,hogy mindenki kiteregeti a magánéletét. Amit a legjobban szeretek:

Üzenőfal:

xy:eszek.

5.perc múlva:

xy:kakilok.

3 perc múlva:

xy:WZvel.

x idő után:

matek óra..

x idő múlva:

unatkozom.


Nem tudom mit szeretnek ennyire az emberek a facebook-ban. Jó kis közösségi oldal, persze, de akkor se értem... Oda köti az embert a géphez,csak azért, hogy egy-két pletykát megtudjon.

Na bocsi,kiöntöttem a szívemet.^^ amúgy teljesen együtt érzek veled. A pároddal nem tudnád megbeszélni ezt? Hogy szeretnél egy kis törődést?

2011. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!