Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Engem nagyon...

Mit gondoltok? Engem nagyon zavar!

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, ha a 26 éves párotok mindent elöbb írna ki facebookra, minthogy titeket felhívna, sms-t írna. Gondolok itt arra, hogy mikor kap szabadságot, ha jó dolog történt vele, ha beteg! MINDENT!!!

Megőrülök ettől a facebook mániától, hogy az üzenőfaláról értesülök mindenről! Szóval ha tudni akarok róla, hogy épp mivan vele olvasnom kell az üzenőfalát!

És a legújabb marhasága, hogy ha már ugyis egész nap facebookon lóg beszélgessünk ott, nem telefonon!

Nagyon idegesít! Szerintetek túlreagálom?


2011. jún. 14. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha szakítasz vele,azt a Facebook-on tedd!
2011. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Nahàt ezek a mai facebook-os fiatalok mennyire el vannak fajùlva. A helyedben hagynàm egy darabig, hogy tàrsalog a facebokk-jàval, és igenis kivàrnàm, hogy màsképpen keressen meg, ha hiànyzol neki.
2011. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Abszolút nem...én is a plafonon vagyok már a facebooktól. Agy bizonyos szintig teljesen jó a dolog, mert tényleg könnyű pl. talikat megszervezni rajta, eseményeket jelez stb. De ha valaki ennyire függő lesz, az gáz. És lehet, hogy ingyen van, de a skype is, ami kicsit élethűbb mint a facebook chat :)
2011. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

Hát engemet hülyének néztek, mert nem akarok FB-t:D

Mi a faxnak?

Lassan mindenki ott él, mi lesz itt?

Hová tűnnek a kertipartik, a bográcsozások... lassan FB-n lesz(van) az is...

2011. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem tűnt fel, h az emberek így használják a facebookot...én néha felmegyek, megnézem egy-két emberke új fotóit...kb ennyi...az mondjuk feltűnt már, hogy néhány fiúismerősöm állandóan kommentelget, kiírja az állapotát, h h érzi magát, videókat tölt fel, de arra gondoltam csak túl sok a szabadidejük...de hogy ez vkiknél ennyire gáz, h ahelyett, h személyesen, telefonon érintkezne a közelebbi ismerőseivel, mindent ide ír ki...,arra nem gondoltam.
2011. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!