Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok, hiszti, vagy...

Mit gondoltok, hiszti, vagy valami viselkedési zavar lehet?

Figyelt kérdés

Két éves fiam, néhány napja, iszonyat "hisztis" lett. Ha valami felidegesíti, vagy nem úgy van ahogy ő akarja, nagyon dühös lesz. Verekszik, dobál, ajtót ötvenszer becsapja. Sose volt ilyen. Lehet valami utaló jel,hogy nincs rendbe valami? Vagy ez is egy korszak? Naponta kétszer háromszor is előfordul.

Illetve párhuzamosan peluscsere is problémát okoz. Wc-ről,biliről hallani sem akar. Egyszerűen kőkeményen tiltakozik,és kezdődik a dühroham. Ötletek,tapasztalatok?


2010. nov. 21. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hiszti!

Az én másfél éves fiamnak is volt 1 ilyen hete...én gyakorlatilag minden nap sírtam,hogy mi van a gyerekemmel.Földhöz vágata magát,üvöltött.(Ő mondjuk nem verekedett.)Aztán hipp-hopp elmúlt,azóta nem hisztizik,megtanultuk,hogy ha akar valamit akkor mondja (ha máshogy nem tudja,akkor azt,hogy kérem).

2010. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Terrible Two - tesztel, hogy meddig mehet el. Hirtelen raebredt, hogy o bizony manipulalni tudja a felnotteket a hisztivel, legy hatarozott es ne hagyd, hogy a fejedre nojjon.

Egy kis segitseg:

[link]

2010. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Éppen ma olvastam, hogy ez a hiszti korszak 3 éves korukig tart.Én sokszor azt csinálom a 2 éves fiammal, hogy a nagy hiszti közepén csendben otthagyom, olyankor észreveszi magát és abbahagyja.
2010. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja azt még elfelejtettem, hogy az enyém sem akar hallani a biliről. Én nem erőltetem, megvárom míg elkezdi komolyan érdekelni. A bili mindíg a szobában van, hogy lássa és néha már előveszi, ráül persze ruhában és ugy nézi a tévét.Ez is már valami,de nincsenek még elkésve a szobatisztasággal.
2010. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!