Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélnétek az eddigi legdurv...

Elmesélnétek az eddigi legdurvább szakításotokat?

Figyelt kérdés
Hallott sztori is jöhet!
2011. jún. 14. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmék szakítása: a vőlegényét megtalálta egy társkereső oldalon.beregelt kamu profillal,és írogatni kezdett a pasinak.az ráharapott,hosszasan flörtöltek minden nap. A vőlegény azt kamuzta a csajnak hogy ugyan van barátnője,de kihült a kapcsolat,szakítani fognak,blabla... Egyeztettek egy randevút,konkrétan szexrandit,de közterületen volt a találkozó. A srác ott volt, várt a nem létező csajra(legyen most kis kati) odament a barátnőm hogy:hát te?vársz valakit? A pasi köpni-nyelni nem tudott. Végül kinyújtotta a barátnőm a kezét,hogy:"szia,kis kati vagyok...ezt megszívtad,barom! " aztán a vőlegény kapott a tér közepén egy hatalmas sallert. Éjjel meg szedegethette a cuccait a kuka mellől.csóri nagyon megszívta áááá
2011. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amúgy azért linkeltem be neked a kérdést, mert ott elég sok válasz született, és elég érdekesek. Gondoltam hasznát veszed.
2011. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik csaj volt osztálytársam csalta a barátját,és a következőképpen bukott le: kisvárosban laktak mindhárman:a csaj,a pasija,és a szerető is. Közel egy évig hülyítette mindkettőt. A szerető beadta a telefonját egy gsm telóboltba,csak az smsei a telóra lettek mentve,nem törölte ki. És a csaj pasija tök véletlenül megvette azt a telefont. Látta az összes ömlengős,perverz smst,amit a csaja küldött a szeretőnek,felismerte a barátnője telefonszámát... XD megnéztem volna a csaj fejét amikor a pasija az orra alá dugta a telefont :D
2011. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
23.34, persze, csak viccelődtem. :) Azóta elolvastam!
2011. jún. 14. 23:41
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátommal 3 éves kapcsolat. Első másfél évben én voltam meghalva érte, aztán a másodikban ő értem. Olyanokat csinált velem, hogy 4 havonta rájött, hogy nem szeret, akkor szakított, aztán én hülye visszafogadtam. Ezalatt többször csókolózott is másokkal. Aztán másfél év után megcsalt. Megbocsátottam, de megutáltam. Ő totál belémzúgott. Másfél év alatt tönkre tettem az idegeit. Havonta szakítottam vele, majd meggondoltam, volt hogy 200 km-ről hazaküldtem, hogy unom őt, nem kell nekem. Visszakapott mindent a mocsok, de egyre jobban belémszeretett. Aztán dobtam őt végleg 3 év után egy másik srácért. A poén, hogy azóta is szeret:D (2 éve volt a szakítás). Velem nem lehet szívózni:P
2011. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!