Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne ez?

Másnak is rosszul esne ez?

Figyelt kérdés
Barátnőm pár hete szült. Létezik, hogy egyáltalán nincs ideje, még egy sms-re sem, vagy egy rövid telefonra, hogy keressen? Én többször kerestem. Nincs mondjuk fél hónapja 2 perce, hogy írjon nekem pár sort? Lézetik ilyen?
2011. jún. 15. 13:38
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Azért kell "engedélyt kérni", mert a telefonját is alig veszi fel. Volt, hogy csomószor hívtam, nem vette fel. Gondoltam biztos azért nem, mer rosszkor hívtam. :( Gondoltam egy sms-t majd elolvas akkor, amikor akarja és ha van ideje rá (1 hónap alatt bőven lett volna) majd válaszol, vagy visszacsörög.
2011. jún. 15. 15:48
 32/48 A kérdező kommentje:

Helyzet: ugyanaz.


Hagyni kéne a fenébe?

2011. jún. 27. 13:50
 33/48 anonim ***** válasza:
0%

Egy két hónapos kisbabát nem lehet elkapatni!!!!

De ellhet kaptni,aztán kétévesen már anyuka fején ül.

Te meg nem fuss teli szekér után.

2011. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy szerintem csak te hiszed,hogy barátok vagytok.
2011. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
69%

én mikor megszületett a kisfiam, 4 hétig azt sem tudtam hol vagyok, szoptattam 1 órtá, büfi fél ora, majd letettem, lefürödtem, ettem 3 falatot, és lepihentem majd fél óra, és kezdődött előlröl, SEMMIRE nem volt időm. a barátaim hívtak, de volt, hogy 1 hétig nem volt lelki erőm visszahívni, pláne látogatót fogadni, a lakás szaladt, én nyomi voltam. hívd fel, kérdezz rá, mikor látogathatod meg. Nekem a legjobb barátnőmnek 3 gyereke van, így ő megértette, hogy sem időm, sem kedvem nem volt semmihez.

majd idővel belerázódik ő is a dolgokba.

2011. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
15:49 vagyok, mondjuk én terhesen egyedül maradtam, így én mindenre egyedül voltam. ezért volt nehezebb. nekem is van olyan barátnőm, hogy a 13 hónap alatt mióta megszületett a fiam, 2_ taliztunk,megváltozott a dolog. ennyi. beletörődtem. most olvastam végig a kommentjeidet, mondjuk az fura hogy ennyiszer hívtad és nem hív vissza.
2011. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
48%
az a helyzet, hogy sokan egy kicsit túl nagy feneket kerítenek a születés-anyuka lettem dolognak. A jó isten áldjon már meg mindenkit, hát akkor is nő vagy. külön álló ember. akinek egy smsre sincs ideje az bolond. Sztem hagyd a fenébe.
2011. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Lassan 2 hónapja nem volt ideje egy rövid levélre, vagy egy 5 perces telefonhívásra. Ezt nem tudom elhinni. Én már minden formában kerestem, ami illendő. Tehát nem törtem rá, hanem sms-eket és emailt írtam, hogy mikor látogathatom meg.
2011. jún. 27. 15:59
 39/48 anonim ***** válasza:
Hát... igen. Maximum annyit írhatna egyszer, hogy hogy vagy, vagy ha annyira nem ér rá egy fél órára sem, akkor annyit írjon vagy mondjon, hogy bocs, most nem alkalmas, majd kereslek...
2011. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 kutyák és macskák ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyermekem van, most várjuk a negyediket! Én mindig a váratlan látogatónak örültem a legjobban, mert akkor látták a lakást romokban, meg azt, hogy semmire nincs időm. Tök jó volt, mikor többen is jöttek váratlanul, mert míg az egyik mosogatott, a másik teregetett, a harmadik felmosott, én addig aludtam a picivel, és utána jót dumáltunk.
2011. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!