Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka-no? Akit...

Van itt olyan anyuka-no? Akit nagyon megvisel ha a ferje elutazik mondjuk 6 napra 1500 km-re?

Figyelt kérdés
A tesom ferje elutazott vasarnap de alitolag pentekre vagy szombatra haza er.Sajnos a tesomot annyira megviselte,h nap nem telt el hogy nesirjon.Nagyon szereti a ferjet mar 4 eve egyutt vannak,es van egy kisfiuk.Soha nem voltak meg igy,h ne lassak egymast par napig.Telefonon meg csak 1-szer tudtak beszelni.Nagyon sajnalom ot,nem tudtam hozza menni mert dolgozni jarok.Csak kivancsi vagyok,h vannak meg ilyen szerelmes-erzekeny hazas nok?
2011. jún. 15. 16:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
enyém 6 hónapra ment, 6000 km-re, mégsem sírtam. MSN nem megy?
2011. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%
ez elsősorban nem a szeretet miatt van hanem a lelki függőség miatt. egy felnőtt nő ha nem bír ki egy hetet úgy a férje nélkül hogy ne sírjon minden áldott nap akkor ott elég komoly bajok vannak.
2011. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%

Szerelmes-érzékeny és gyerekes... Ne haragudj! Ezért sírni, mert néhány napra elutazott a férje?

Az én férjem külföldön van hetekig, mégsem sírok, felfogom, hogy muszáj mennie.

2011. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell azert sirni,tul erzekeny........sajnalom,vannak ilyen baratnoim.De annak valami mas oka is lehet,h mindennap sir.En nem vagyok ilyen,de nem is itelem meg.
2011. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%
Létezik ilyen, nem betegség, és nem is tehet róla. Ha 4 évig nem mozdult el mellőle (főleg, ha otthon van a kisgyerekkel), ez egyfajta függőségi szindróma, ami lehet, hogy a legközelebbi alkalommal már nem jön elő.
2011. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem visel meg annyira. Ilyenkor van nekem is "nyaralasom". Kell neha egy kis "en" ido is. Nem tudom miert sir? Ha gyerek ezt latja, meg rosszabb neki is.
2011. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Igen,egyet ertek az utobbi valaszoloval.O ilyen,majd helyre jon.De biztos vagyok benne ha ki sirja magat akkor megkonnyebul.En igy voltam par evvel ezelott,ki sirtam magam es kesz.Es gondolom nem ora hosszat sir,csak par perc az egesz.
2011. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom, de a leányzóval van probléma :( ha hetekre menne el akkor egy-két napot sírnék, de egy hét az semmi. Volt már ilyen, hogy nem tudtunk találkozni. Hiányzott, nagyon rossz volt, de ez nem az elviselhetetlent súrolja.
2011. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem is hiszti,nem is gyerekes,nem is beteges.Sajnos vannak ilyennek,de az en ajanlatom.....magara kell hagyni,es ha a gyerek alszik sirja ki magat.....
2011. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
45%

A férjem néha elmegy búvárkodni egy hétre, ahová mehetnék én is. Viszont félek a víz alatt (mégiscsak a hátamon levő palackon múlna az életem), egy hétig a hajón rókázni meg nem olyan program, amire súlyos pénzeket fizetnék, így maradok itthon.

Napi egy sms-t kértem, hogy tudjam, nem darálta be a hajócsavar. Amúgy meg elfoglaltam magam, kicsit többet találkoztam a barátaimmal, vagy itthon piszmogtam a hobbijaimmal a szabadidőmben.

Sírni eszembe se jutott, amíg tudtam, hogy jól van. (Ha megette volna egy cápa, sírtam volna.)


Sőt, most mindkettőnknek vizsgaidőszaka van, a lakás kicsi és egyszerűen zavarjuk egymást (legalábbis nekem elvonja a figyelmemet az amúgy is utált tárgytól). Így a hosszúhétvégét is külön töltöttük. Szeretem, imádom, de rajta kívül is van életem és pl vizsgára készülve nem sok "hasznát" vesszük egymás társaságának. Ülünk két külön sarokba és maximum rontjuk egymás kedvét az állandó "áááá, ebből ki fognak vágni, semmit se tudok" beszólásokkal.

Ha meg alszom, úgysem tudom, hogy van-e mellettem valaki, mert olyankor adott, hogy nem vagyok magamnál.(ééés, lehet a légkondival jégvermet csinálni a lakásból, amit nem lehet, ha itthon van :))))

2011. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!