Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka-no? Akit...

Van itt olyan anyuka-no? Akit nagyon megvisel ha a ferje elutazik mondjuk 6 napra 1500 km-re?

Figyelt kérdés
A tesom ferje elutazott vasarnap de alitolag pentekre vagy szombatra haza er.Sajnos a tesomot annyira megviselte,h nap nem telt el hogy nesirjon.Nagyon szereti a ferjet mar 4 eve egyutt vannak,es van egy kisfiuk.Soha nem voltak meg igy,h ne lassak egymast par napig.Telefonon meg csak 1-szer tudtak beszelni.Nagyon sajnalom ot,nem tudtam hozza menni mert dolgozni jarok.Csak kivancsi vagyok,h vannak meg ilyen szerelmes-erzekeny hazas nok?
2011. jún. 15. 16:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%

Még a gyerek miatt se igazán érteném meg. Emlékszem és mesélték is, hogy gyakran elutazott valamelyik szülőm 3-7 napra továbbképzésre vagy külföldre munka miatt.

Piciként persze sírtam, amikor este nem ért haza, aki elment, de az otthon maradó szülő elmagyarázta, hogy anya/apa most fontos dolgot csinál és jól érzi magát, este fog telefonálni és még jobban fogsz te is örülni, amikor hazajön (majd megmutatták a naptárat).

Két szipákolós elmenetel után 2-3 évesen felfogtam, hogy nem hagytak el, csak elmentek és majd visszajönnek, addig is ott a másik szülő. Bőven elég volt, hogy este felhívtak, elmondták hány nap múlva jönnek, szeretnek, hiányzom, aludjak jól. Vígan eljátszottam az otthon maradt szülővel, néha hazaváró ajándékot is csináltunk, amivel rettentő jól lekötötték a figyelmemet és nem szomorú, hanem izgatott voltam, hogy milyen lesz a fogadtatása.


Emiatt gondolom úgy, hogy ha nekem lesz gyerekem, megfelelő tálalással neki se lesz lelki törés, ha akár én, akár az apja néhány napra elmegy máshová.

2011. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
59%
Látom, jól le pontoztátok, aki szerint nem normális dolog. Szerintem sem és teljesen egyetértek azzal, hogy ez beteges társfüggés. Egy gyámoltalan, önállótlan nő, akinek már attól kicsúszik a lába alól a talaj, hogy pár napot külön tölt a férjétől. Nekem is hiányzik a párom, ha nem vagyunk együtt pár napig, de hogy ezen bőgjek? Utoljára gyerekkoromban sírtam ilyesmin, ha táborba küldtek nyáron és nem láthattam 1 hétig az anyukámat.
2011. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Szegény :( én azért sajnálom:( de kell egy kis egyedüllét is.

Én is imádom a férjem, de tavaly 1,5 hétre kimentem csak húgommal Spanyolországba, 1 hetet meg anyámmal Parádfürdöre.

Hiányzott a férjem nagyon persze, de kellett kicsit külön is lennünk. Pedig alapvetöen én is nagyon érzékeny vagyok...

2011. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
56%
Enyem van, amikor honapokra vagy 1 evre is elmegy, hetente 1 telefon es ennyi volt csak kommunikaciora a lehetosegunk. 6 nap? Szerelmes-erzekeny no? Inkabb hisztis. Most is el fog utazni honapokra. Aki el tudja latni a feladatait a ferje nelkul, az nem lehet szerelmes? Anelkul, hogy allandoan egymas nyakan lognanak...tesod szedje ossze magat, mert igy elni nem lehet.
2011. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
44%
Na persze,egy evre......Azt azert nem hiszem.En sajnalom,mert sajnos nem tehet rola,h o ilyen.Es koszonom szepen amikor valakinek folyton sirogorcsei,es szorongasai vannak.En kitartast kivanok es megertem.
2011. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%
19:25: A ferjem katona es Irakban volt 15 honapig legutobb, de sokszor voltunk mar tavol honapokra, 1 evre is. Minden evben honapokig tavol van nyilvan olyan helyeken, ahonnan haza sem johet (evente 1-szer ket hetre csak). Meg egyikunk sem halt bele, a hazassagunk pedig nagyon jo, gyerek is van. Elozo voltam.
2011. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, hol laksz, meg a tesód hol, de magyar ékezetek nélküli a klaviatúrád. Ez két dolgot jelenthet: A tesód és te is külföldön éltek, mert írod, hogy nem tudtad meglátogatni, CSAK MERT dolgozol-akkor nem csoda, ha ki van borulva, amirt külhonban még egyedül is marad.

A másik variáció, hogy kitaláltad az egészet, esetleg még szavazol is magadra.

Ami Irakot illeti-szintén nincs ékezet- az Öbölháború óta nem hallottam arról, hogy magyar katonát küldtek volna oda-de ha igaz, akkor az épp 20 éve volt.

Ha objektíven szemléljük a problémát: ki miért ítél el valakit, ha akonkrét körülményket illetően ilyen felszínesen van informálva? Ez érdekelne leginkább, nem a piros kéz.

2011. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
20:18 - miért, a katonafeleségnek csak magyar férje lehet?
2011. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ja, az nem merült fel benned, hogy a kérdező külföldön él és a munkája miatt nem tud a Magyarországon élő testvéréhez hazautazni? Ha messze van, akkor nem tud délután két óra alatt megfordulni.
2011. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
...de nem tudtam hozzá menni, mert dolgozni járok...olvasd el rendesen.
2011. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!