Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka-no? Akit...

Van itt olyan anyuka-no? Akit nagyon megvisel ha a ferje elutazik mondjuk 6 napra 1500 km-re?

Figyelt kérdés
A tesom ferje elutazott vasarnap de alitolag pentekre vagy szombatra haza er.Sajnos a tesomot annyira megviselte,h nap nem telt el hogy nesirjon.Nagyon szereti a ferjet mar 4 eve egyutt vannak,es van egy kisfiuk.Soha nem voltak meg igy,h ne lassak egymast par napig.Telefonon meg csak 1-szer tudtak beszelni.Nagyon sajnalom ot,nem tudtam hozza menni mert dolgozni jarok.Csak kivancsi vagyok,h vannak meg ilyen szerelmes-erzekeny hazas nok?
2011. jún. 15. 16:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Hozzá (M.ország) menni, mert dolgozni járok (nincs szabim).

Egyéb meglátás?

2011. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
De szerintem majd a kérdező eloszlatja a kételyeket, ha ismét erre jár.
2011. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"Ami Irakot illeti-szintén nincs ékezet- az Öbölháború óta nem hallottam arról, hogy magyar katonát küldtek volna oda-de ha igaz, akkor az épp 20 éve volt. "


A ferjem amerikai. Igy gondolom, hogy erthetobb.

2011. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
És te hol élsz? Amrikában? Vagy Magyarorszégon, és eleve tudtad, hogy sokat utazik (azaz katona, tehát katonafeleség vagy?). Mennyiben adekvát ez ha a lány magyar, a férje porszívóügynök, és 4 évig együttéltek? Éjjel-nappal? Nem érzed a disszonanciát?
2011. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
6 nap semmi. Egy felnott ember ennyit ne birna ki? Es amikor meg nem volt ferje, hogy letezett? Keptelen 6 napig onalloan elni? Igen, erzem a disszonanciat, mert nem mindegy, hogy valaki tobb, mint 1 evig nincs valakivel, mas meg 6 napig. Nem rosszbol, de mi van, ha a ferje pl. korhazba kerul 1 hetre? Akkor be is dobja a torolkozot a feleseg?
2011. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bő egy hét múlva nem itthon, hanem alváslaborban alszik a férjem a horkolása miatt (utána műtét).

Szemét vagyok, ha ennek örülök? (két éve nem bírom kialudni magam...)

Egy éjszaka teljes csendben...kövezzetek meg, de várom, mint a messiást...

2011. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

6 nap távollét miatt sír?

Egy felnőtt nő, egy családanya?


Ne haragudj, de ez nevetséges!


6 nap az semmi, 6 hetet is ki lehet bírni, nemhogy 6 napot!


Társfüggő a testvéred, vagy micsoda?

6-7 éves gyerekek több időt töltenek táborban a szeretteik nélkül, és nem picsognak, jól érzik magukat.

Nemhogy egy felnőtt nő!!!


Na, hagyjuk már!


Vigasztalgatni, meg hozzá járkálni...


Röhej!

2011. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan korulmenyek kozott lakik,es olyan emberekkel pl:az anyosaekkal akivel NAGYON ROSSZ a viszonyuk,es nem tul jo erzes mikor csak a gyerekel van es nincs ott a ferje.Tudom nekem is meglepo volt h mindennap sirt,az elso 3 napba,de mar nem.Gyerekkorba is ilyen volt,ha valaki egy picit erejeseben szolt hozza o mar sirt,anyukamek ideggyogyaszhoz is vittek es sajnos gyengek az idegei.A gyerek elott SOHA nem sirt.Nagyon sokat van "egyedul"marmint a picivel 16 honapossal.Egy orszagban elunk csak tavol egymastol.
2011. jún. 16. 14:07
 29/29 anonim válasza:
én 14 vagyok. apukám már a 3. éve él külföldön,ugyanis m.o-n a munkalehetőség nem sok. volt hogy karácsonyra se jött haza. nagyon szeretem és hiányzik,de ilyen az élet. azt pedig nem birom felfogni hogy egy felnőtt nő emiatt sírjon...
2011. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!