Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a konfliktus...

Mit lehet kezdeni a konfliktuskerülő férfiakkal?

Figyelt kérdés

Már kezd elegem lenni a páromból. Soha nem tudjuk megbeszélni a felmerülő problémákat. Amikre általában ő ad okot és készséggel beismeri, hogy hibázott igazam van.

Csakhogy ujra és ujra felmerülnek ezek a problémák. Próbálom vele megbeszélni, hogy ez neki miért jó. nekem rosszul esik stb. Erre annyit reagál, hogy nem akar veszekedni tudja hogy igzam van és változtatni fog.

Persze semmi változás.


Engem nagyon idegesít a hozzáálássa, mindig ilyen. Akár valami kis probléma van akár tényleg súlyos problémákról van szó. Állandóan az van, hogy én jártatom a számat csak beszélek-beszélek ő reagál 1-2 mondattal és azt látom az arcán, hogy "legyen már vége".

Mit gondoltok?


2011. jún. 17. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
keressünk a veszekedésben egyensúlyt!! ez lehetne az új kormányprogram!
2011. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!