Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom anyukája kicsit...

Barátom anyukája kicsit konzervatív nézeteket vall, szinte már félek előtte megszólalni! Mit tegyek? Szeretném, ha szeretne.

Figyelt kérdés
18 éves múltam, a barátom 22. Fél éve vagyunk együtt, elsők vagyunk egymásnak. Szerintem normális tempóban haladunk, nem feküdtünk még le, mert az a terv, hogy várunk házasságig, szóval egyáltalán nem mondhatjuk, hogy elkapkodjuk a dolgokat, hosszútávra tervezünk. Tegnap náluk voltunk, és a barátom épp rajtam feküdt, ruhában, és senki nem nyúlt sehova, mikor benyitott az anyukája (akkor jött haza, nem tudta, hogy ott vagyok) és elkezdte mondani, hogy ennek még nincs itt az ideje, meg hogy a fia a nagyobb, neki kéne okosabbnak lenni, meg hogy ő teljesen elront engem, meg hogy ez nem állapot így. Komolyan úgy beszélt, mintha én lennék maga a fertő... Ez nem az első eset, máskor is tartott már beszédet, hogy hogyan kell járni. Nagyon tekintélyelvű, nem is merek vele beszélgetni, mert folyton csak kioktat. Miért csinálja ezt? Lehetséges, hogy csak velem van a baja, nem is az egymáson fekvéssel?
2011. jún. 17. 15:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért mondom, hogy sokakat már ez a házasság előtti dolog is megbotránkoztat, akkor anyukának mi baja az egymáson fekvéssel. Értem, persze, hogy a fiával veszekszik, ha szerinte valamit nem jól csinálunk, de akkor a többiekkel miért nem teszi ezt?
2011. jún. 17. 15:21
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Anyukának semmi köze a felnőtt fia szexuális életéhez. Semmi! Ha meg tudjátok oldani, ne találkozzatok inkább náluk.

Szerintem nem veled van baja, hanem azzal, hogy a pici fiának barátnője van, aki majd elveszi őt tőle. Ne foglalkozz vele, maradj kedves és udvarias, de szerintem felesleges törnöd magad, hogy elfogadjon. Valószínű, hogy semmi nem lesz jó neki, amit csinálsz.

2011. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem ő a legfiatalabb testvér? Ha igen, akkor fél, hogy a legkisebb fiát is "elveszíti".
2011. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem a legkisebb, de vele van a legjobb viszonyba. Apukája bír szerintem, meg az én szüleim is bírják őt, egyedül az anyukán érzem, hogy nem önfeledt az öröm...:)
2011. jún. 17. 15:27
 15/15 anonim ***** válasza:
93%

:D:D:D

Ez jó...Én 17 voltam, a párom 18 mikor összejöttünk. Kb. olyan fél év után mentem először náluk. Az anyukája sosem kopogott az ajtón mindig nyitott ránk:D Egy alkalommal épp ölelkeztünk, nem történt semmi durva, csak ölelkeztünk meg kicsit csókolóztunk (nem smároltunk). Na akkor annyira meglepődött, hogy azóta mindig kopog és megvárja míg kinyitjuk az ajtót:D


Ne haragudj de elég gáz az anyjának a viselkedése, főleg mert egy 22 éves FELNŐTT emberről beszélünk. Bár elég szomorú, hogy a barátod nagykorú ember létére (aki nem ma lett nagykorú) ilyen szituációban nem képes kivágni magát...egy 22 éves férfi álljon ki a maga igazáért...


A párom anyukája is azt hiszem egy éve kérdezte meg, hogy ha elmegyünk nyaralni, akkor hogyan fogunk aludni, egy ágyban vagy külön. Na ekkor mondta meg neki a párom, hogy amikor megyek hozzá hétvégére (albérletben lakik a párom) akkor is a földön alszom:D:D:D anyu ugye nem vette ezt komolyan értette a célzást...úgyhogy finoman nőiesen le kell építeni, pláne mert nem két csecsemőről beszélünk.

21-L

2011. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!