Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igénytelenek a...

Szerintetek is igénytelenek a férfiak a nők terén?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek, de általánosságban ezt tapasztalom.


Itt pl. arra gondolok, hogy a pasik többségének akkor már szép egy nő, ha vékony, hosszú haja van és csinos ruhákban jár. Ennyi elég is nekik.


2011. jún. 18. 13:50
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
82%

A komment megírásának időpontja: ma 13:53


kérdező, én sajnálom, ha egy szemét pasas kitolt veled, de annyira sarkítasz (olyan úgy sincs, akinek a magas nő hosszú hajjal már elég, ezt te is tudod), hogy már-már butácskának tűnsz :(

2011. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
85%
Elvitte a hapsit akit akartál,egy nő akit te nem tartasz szépnek. Ennyi. Ettől még nem kell ilyen sommás kijelentéseket tenni.
2011. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok hazudni neked és magamat fényezni, ezért bevallom hamár okos nem vagyok és okos nőm se nagyon lehetne, ezért beérem a külsejével.

Ahány ember annyi ízlés, van olyan barátom akinek a lábak a mindene. Ha az görbe vagy csúnya lehet akármilyen jó csaj lesz*rja.

2011. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Jajj már, miért kell egyből ilyenekre gondolni. Komoly párkapcsolatom van és nagyon jól megvagyunk. És én nagyon szép vagyok.


DE sokszor azt látom, itt a gyk-n is, hogy olyan nőket dicsérnek, akik kifejezetten csúnyácskák vagy átlagos az arcuk, mégis szépnek tartják őket, mert csinos a ruhájuk pl. Szerintem a szépséghez ennél sokkal több kell.

2011. jún. 18. 14:10
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
De nem lehet mindenki beléd szerelmes, főleg hogy már komoly kapcsolatban élsz!
2011. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
86%
Kalandra nem válogatnak. Ha szerelemről van szó, nyilván nem jó akárki.
2011. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
20%

ÉN inkább ezen az oldalon a nőket látom igénytelennek magukkal szemben.


Olyan csajokra mondják simán hogy tökéletes az alakja és csodaszép akiken egy 10-es minimum van.


És bármennyire is meglepő, a vékony alak az igényesség egyik fokmérője. Olyan nincs hogy valaki mértéktelenül zabál édességet, nem mozog mellé és mégis 50 kg.

2011. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Ennyi? Hogy más az ízlésük, mint a nőknek?
2011. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg nem mond annyira hülyeséget a kérdező.

Én is észrevettem, hogy a legtöbb pasinak elég az, hogy vékony legyen valaki, vagy viszonylag jó teste legyen. Az már mellékes, hogy lófoga van, ragyás arca, vagy 2 szál zsíros haja. Ha vékony, akkor jó nő. De ez inkább a fiatal férfiakra/fiúkra jellemző.

2011. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
73%

ma 14:22


Tévedsz, van olyan! ;) Nem egyet, nem kettőt ismerek. Amikor csak látom csokit, chipset, szendvicset töm, utál mozogni, és mégis 53 kilo a 175 centijéhez.

És ez csak egy példa. Több hasonlót ismerek.

2011. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!