Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igénytelenek a...

Szerintetek is igénytelenek a férfiak a nők terén?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek, de általánosságban ezt tapasztalom.


Itt pl. arra gondolok, hogy a pasik többségének akkor már szép egy nő, ha vékony, hosszú haja van és csinos ruhákban jár. Ennyi elég is nekik.


2011. jún. 18. 13:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
76%
31 éves férfi vagyok és százszor inkább választanék egy teltebb lányt, akinek van szíve, mint egy beképzelt szilikonmellű beképzelt gebét! :)
2011. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
10%

"párom 110 kiló, husibb, mint akit elsőre belinkeltél :D De sokkal többet ér, mint 1000 izompacsirta, akiknek 80%-a önimádó és buta, tehát gyúrással kompenzál."


1: általánosítás az nem éppen az intelligencia jele. Úgy meg végképp hogy pont te voltál az aki egyből megcáfolta hogy nem igaz az az általánosítás hogy túlsúlyos nők igénytelenek (pedig de)

Kettős mérce ftw.


2. te meg végképp nem lehetsz okos ha azt hiszed hogy aki figyel arra hogy egészségesen éljen az azért csinálja mert buta.

És ha tényleg törődnél a pároddal akkor éppen hogy zavarnád le a konditerembe fogyni, 110 kg az már messze egészségtelen.kivéve ha 2m 40cm a magassága

2011. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
14%

"31 éves férfi vagyok és százszor inkább választanék egy teltebb lányt, akinek van szíve, mint egy beképzelt szilikonmellű beképzelt gebét! :)"


Ezzel mindenki ígyvan, állítom neked.


De az a baj, hogy sokan olyan buták, hogy egyből azt hiszik hogy ezek a tulajdonságok párban járnak.


Egy vékony lánynak nincs szive? Az csak beképzelt lehet?

Ha lányod születik fel fogod hízlalni csak hogy kedves legyen?


Egyébként meg ha megnézed akár ezt az oldalt akkor pont hogy az ellenkezőjét tapasztalhatod.


A kövérebb nők szinte mindig legebézik azokat akik figyelnek magukra, és a legnagyobb sértésnek veszik ha valaki kimondja hogy túlsúlyuk van és megmagyarázzák hogy tulajdonképpen miért jobb az mint az egészséges súly. Ha meg azt mondja hogy kövér akkor meg rosszabb mint a sátán.


Kettős mérce

2011. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
82%

59%-os nem tudom neked mi bajod a válaszolóval, de teljesen igaza van.

Ha általánosított volna, akkor azt mondta volna,hogy mind.

Az pedig, hogy valakinek tetszik a husis alkat, nem a te dolgod, az emberek nem egyformák,nem is lesznek. Van, aki egy csokit sem ehetne, van, aki meg dönti magába a cukros üdítőket, tésztákat, mégis 49 kg. Szóval ez azért egy kicsit több dologból áll össze, minthogy ne zabálj és mozogj. A testtömeg pedig nem csak a zsír tömegét jelenti.

2011. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
51%

"1: általánosítás az nem éppen az intelligencia jele. Úgy meg végképp hogy pont te voltál az aki egyből megcáfolta hogy nem igaz az az általánosítás hogy túlsúlyos nők igénytelenek (pedig de)

Kettős mérce ftw."


Azt írtam, hogy 80%, pont hogy nem általánosítottam. Ismerek kedves, jószívű, intelligens izompacsirtát is (a bátyám), de ha egy ilyen jellegű férfival jönnék össze, nem azért tenném, mert izmos, hanem azért, mert jószívű és intelligens. Ezek számomra százszor fontosabb tulajdonságok, mint a kinézet. Azt pedig magyarázd már el nekem, hogy miért igénytelenség az, ha valaki husi? És ha mondjuk pajzsmirigy betegsége van? Nem, ők nem tudnak sehogyse lefogyni, akárhogy edzenek és diétáznak. Most akkor ők is igénytelenek? Aki meg azért nem edz, mert jól érzi magát így? Mert mondjuk a párjának is tetszik a fölös 10 kiló? Te ettől szenvedsz? Ha valaki büdös, akkor az zavar, mert elhányom magam tőle. De ha valaki teltebb, nem zavar fizikailag benne semmi, ergó nem igénytelen, nem okoz úgymond "szenvedést" az őt körülvevő embertársainak. Persze ez így sarkított kijelentés, de amíg egy túlsúlyos embernek a saját dolga az, hogy túlsúlyos-e vagy sem, egy büdös ember esetében már nem csak az ő dolga, hogy fürdik-e vagy sem, ezért a büdöset igenis elítélem.


"2. te meg végképp nem lehetsz okos ha azt hiszed hogy aki figyel arra hogy egészségesen éljen az azért csinálja mert buta.

És ha tényleg törődnél a pároddal akkor éppen hogy zavarnád le a konditerembe fogyni, 110 kg az már messze egészségtelen.kivéve ha 2m 40cm a magassága"


És te mégis honnan gondolod, hogy a párom nem fogyókúrázik, nem edz és nem próbál tenni a súlya ellen? Egy éve még majdnem 130 kiló volt, elég sokat leadott és jelen pillanatban csak azért nem edz, mert tönkrement a térde egy sqash játszma közben. Én pedig támogatom a fogyókúrában meg mindenben, hiába tetszik nekem a teste így, ugyanis amíg belül ugyanaz az ember marad, tőlem akár 120 centis zöld űrlény is lehet.


Az pedig nem az egészséggel való törődés, ha valaki szteroidokkal nyomatja tele magát a "szexiség" érdekében.

Nem is azzal van bajom, ha valaki egészségesen él, azzal van bajom, hogy rengetegen már nem is veszik emberszámba azokat, akik nem néznek ki tökéletesen, illetve azzal, hogy sokan jobban magasztalják azt, akinek tökéletes a teste, mint azt, aki mindegy hogy néz ki, de hasznos része a társadalomnak. Egy izmos pasi is lehet hasznos része a társadalomnak, de nehogy már azért legyen ő menőbb, mert izmos és nem azért, mert sokat tesz másokért!

2011. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
64%
szerintem igénytelenek...de nem külsőségek tekintetében, hanem lelki téren... a legtöbbnek elég az, ha egy nő karcsú, feszes cickókkal és formás popsival rendelkezik, máris beleszeretnek...azzal ami a felszín alatt van, már nem nagyon foglalkoznak... a legtöbb pasi felszínes, sekélyes és igénytelen. igen. persze kivételek (mint minden esetben) itt is vannak.
2011. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

DE sokszor azt látom, itt a gyk-n is, hogy olyan nőket dicsérnek, akik kifejezetten csúnyácskák vagy átlagos az arcuk, mégis szépnek tartják őket, mert csinos a ruhájuk pl. Szerintem a szépséghez ennél sokkal több kell.


Amirol te beszelsz kerdezo, egyszeruen nevetseges. Mindenki a maximumot tudja kihozni abbol, amit a termeszettol kapott. Nem vagyunk ugyanolyanok, mert emberek vagyunk. Ettol meg miert ne lehet csinos valaki a maga modjan? Mert neked nem tetszik? A szepseg szubjektiv, te pedig bekepzelt vagy. Kitehetnek egy szepsegkiralynorol is egy kepet es arra is lenne, aki azt mondana, hogy nem szep, nem tetszik neki. Epp attol szep a vilag, hogy mindenki mas. Sajnallak, hogy ezt nem veszed eszre. Biztos, hogy meg nagyon fiatal lehetsz, majd felnosz egyszer.

2011. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Szerintem nem :)


Nekem pl az a fontos, hogy szép szeme legyen, aztán az arca, szája, orra, haja :D akkor az hogy ne fesse magát(általában azok amúgy se tetszenek:D max ha csak nagyon kicsit de inkább annyit se) ne legyen piercingje, tetkója, ne cigizzen,legyen nagyon kedves és aranyos(azért ezt már így ránézésre is meg lehet mondani sztem :) elég a szemébe nézni ^^, ezért is talán azt írtam elöször) ne legyen mű vagy túl nagy melle xD ne legyen kövér :D amúgy azt nem tudom h mi alapján tetszik valaki :D lehet h nálam a szép az kicsit egyenlő azzal is h cuki :D meg aranyos is:)


Szerintem én túl válogatós vagyok inkább xD

2011. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Nem igénytelenek, sőt. Amúgy meg kinek mi tetszik vagy mi a számára fontos. Egy kevésbé szép nőnek is lehetnek olyan értékei, belső tulajdonsága ami esetleg egy szebb lányból hiányoznak. A másik cáfolat: vékony vagyok, hosszú hajú, csinosan öltözöm ja és nem volt még komoly kapcsolatom.

22l

(sokan meg leszólják ha valaki vékony az meg sem fordul esetleg, hogy nem tehet róla vagy, hogy nem fogyókúrázik éjjel-nappal - eszem rendesen plussz heti 3-4 zacskó chips némi csoki, három éve ugyanannyi a súlyom.)

2011. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nekem a vékonyak tetszenek :) pl ha lapos a hasa egy lánynak az tetszik:)
2011. jún. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!