Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igénytelenek a...

Szerintetek is igénytelenek a férfiak a nők terén?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek, de általánosságban ezt tapasztalom.


Itt pl. arra gondolok, hogy a pasik többségének akkor már szép egy nő, ha vékony, hosszú haja van és csinos ruhákban jár. Ennyi elég is nekik.


2011. jún. 18. 13:50
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
81%

ma 14:22

Nagyon nagyot tévedsz! Én ismerek egy modellt csajt, aki családi pizzákat szokott beebédelni...

Egyébként meg kérdező te szörnyen felszínes ember vagy, sajnállak érte, de nagyon. Engem nem az illető külseje fog meg, hanem a lelke és ha nem is a világ legszebb embere, akkor is meglátom benne a szépet, kívül belül. Nekem egyedül a mosoly számít és a szemek, mert ezek nagyon sokat elmondanak az illető emberről.

Ez meg, hogy 10 kiló plusszos nőkre mondják, hogy tuti nők...erről csak annyit, hogy mindenkinek más az ízlése. Kubában pl. az számít jó nőnek, akinek óriási feneke, vastag combjai és nagy mellei vannak, de ha elég szép az arca és a lelke, az se számít ha pici a cici, csak a popsija legyen nagy, az a legfontosabb :D És ilyen ízlésű pasival itthon is találkoztam nem is eggyel!

Egyébként az nem igénytelenség, ha valakin felesleg van! Van olyan is, akinek hormonális problémái vannak, és akkor is van rajta felesleg, ha minden nap egy tál salátát ebédel...

Csak az az ember igénytelen, aki mosdatlan, büdös, nőknél szőrös (bár ez is ízlés vagy sokszor vallás kérdése!) és a ruhái meg a lakása piszkosak. Aki ilyen nővel jön össze, az tényleg igénytelen férfi.

2011. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ezt látom... szerintem a pasik nagyon is megválogatják manapság, hogy kivel kezdenek kapcsolatot, igen magasra helyezik azt a mércét! Pont az van szerintem, hogy míg régebben talán elég volt ennyi, amit te írsz, hogy csinos legyen, kicsit jobb legyen az átlagnál, mert mindenkinél az volt az elvárás, hogy meg "kellett" házasodni, csak úgy vették emberszámba a másikat, ha házas, ez volt a normális. Manapság nagyon válogatósak úgy a nők, mint a férfiak, ezért is van annyi szingli nő és agglegény férfi.

Már egy nőnél nem elég annyi, ha aránylag jól néz ki, okosnak is kell lennie, legyen min. 1 diplomája, általános műveltség alap követelmény, sportoljon, tudjon autót vezetni, szeressen és tudjon főzni, ellássa a háztartást, tartsa rendben a házat, szüljön gyerek(ek)et, a gyerek(ek)et mintaanyaként nevelje, mindig legyen csinos, fitt, mintha skatulyából húzták volna elő, legyen jóban az anyóssal és istennő legyen az ágyban! Minimum ennyi elvárással jönnek a pasik!

21/L

2011. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
11%

OH, tiszta jó hogy a nőknek nincsenek irreális elvárásaik.


Főleg amikor elhízott nők sírnak fújnak a véknyakra és közben a kockahasú pasikra csorgatják a nyálukat

2011. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy nem lehet általánosítani. Nincsenek "A Férfiak", és nincsenek "A Nők". Vannak ilyen férfiak és olyan férfiak, ilyen nők és olyan nők. Vannak igénytelen férfiak és igényes férfiak.
2011. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
30%
Minden egyes lepontozással csak nekem adtok igazat.
2011. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
20%

aki szerint a 10 kg plusz az nem baj, meg kultúra függő az melyiket választaná:


[link]


vagy


[link]

2011. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
78%
Az hogy valaki vékony, az nagyon sok esetben testalkat kérdése, belőlem se lesz soha az életben vékony testalkatú csaj, mert nem olyan génekkel jöttem a világra, alapból a csontozatom is olyan, hogy szélesebb vagyok az átlagnál, a családomban is mindenki ilyen. Ettől függetlenül adok magamra, egészségesen étkezek, hetente 2-3x-i mozgás nem árt meg, igyekszem ápoltan kinézni, alapból nem vagyok csúnya, szóval nem kell agyon sminkelnem se magam, hogy nézzek ki valahogy. Formás vagyok, ahogy a pasik mondani szokták és sokan megfordulnak utánam az utcán és van elég jelentkező, csak válogatni kell. :)
2011. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
90%

Én írtam a kultúra függős cuccot.

Jól megszívtad a képekkel, mert az én párom 110 kiló, husibb, mint akit elsőre belinkeltél :D De sokkal többet ér, mint 1000 izompacsirta, akiknek 80%-a önimádó és buta, tehát gyúrással kompenzál. Az én párom viszont csak velem foglalkozik, vigyáz rám, figyel rám (és én ugyanezt viszonzom persze), és hihetetlen összhangban vagyunk.

Volt olyan barátom is (szám szerint kettő), mint a második linken lévő, és köszi de többet nem kell (feltéve, hogy lelkileg bizonyít). Azon kívül, hogy szörnyen kényelmetlen volt hozzábújni, mert a sok izomnak nevezett göcsört mindenhol nyomott; a sokak számára szép piros alma belül elviselhetetlenül rothadt volt.

Hozzátenném, a kubai példában nem dagadt nőkről beszéltem, hanem vékony derekú, egészséges nőkről nagy fenékkel meg combokkal, amit akkor se tudtak volna megváltoztatni, ha csak salátát esznek, ugyanis ilyen a genetikájuk;és akiket a nyugati társadalom anorexiás ízlése túlsúlyosnak tekint. Úgy kell elképzelni az általam vázolt különbséget, mint Jennifer Lopez vs Kate Hudson. Kinek egyik, kinek a másik jön be, de nem neveznék senkit igénytelennek, bármelyikkel jön is össze!

Ja és nem vagyok dagi, mielőtt még az jönne le neked ebből, hogy biztos én is az önbizalom hiányos dagi vagyok, aki nem képes elfogadni, hogy nem tetszik a délceg hercegeknek...

2011. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de nekem is a ducibb férfiak tetszenek, az elsőt választanám nem a csillogós testűt. A férfi attól férfi,hogy férfias, nem attól, hogy úgy állítják be, hogy a tinilányoknak tetszen.
2011. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Sok nőnek is nagyon nagy hibája az (ezt nőként írom), hogy az ilyen "társaság középpontja" típusú műmájer, elkényeztetett -anyuci pici fia- pasikat választja ki, utána meg sír, hogy hát őt kihasználták stb. Talán a nézőponton kellene változtatni, meglátni a belső tulajdonságokban is az értéket, mert tapasztalatból mondom, hogy egy csendesebb, kevésbé "Brad Pitt" kinézetű pasi az esetek 95%-ában sokkal odaadóbb, hűségesebb, szeretőbb társ tud lenni a mindennapokban, mint az izompacsirta, aki tudja magáról, hogy ő menő és ezt ki is használja... ;)
2011. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!