Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igénytelenek a...

Szerintetek is igénytelenek a férfiak a nők terén?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek, de általánosságban ezt tapasztalom.


Itt pl. arra gondolok, hogy a pasik többségének akkor már szép egy nő, ha vékony, hosszú haja van és csinos ruhákban jár. Ennyi elég is nekik.


2011. jún. 18. 13:50
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenki szép. Ez nem érdem, hanem genetika. Genetika a bőrtipus, az hogy ki hova hízik satöbbi. Van, aki bármit csinál magával sosem lesz szép. Én ha elmegy mellettem egy szép lány, azonnal egy rakásszemétnek érzem magam.

Én egy átlagos csaj vagyok, helyes arccal és csinos alakkal. De sokszor magamban úgy érzem ez nem elég, hiába tetszem x embernek. Mégis sokszor előfordult már hogy akiknek bejöttem túl nehéz esetnek és kihivásnak tartottak, ezért lecövekeltek egy rondább jelentéktelenebb, könnyebb természetű nő mellett.

2011. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!