Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Mit csináljak, hová...

S. O. S! Mit csináljak, hová forduljunk? Nincs senkink, de nem bírjuk már idegekkel!

Figyelt kérdés

a bátyámmal és a családjával lakunk a szüleinktol örökölt házban.6 éve haltak meg a szüleink,azòta ez megy.nem bírjuk már idegekkel.mindent nekünk kell fizetni.mamám mindig csak a bátyámèkkal foglalkozik.folyton azt kapom ha villanyt akarok akkor én fizetem ki stb.meg mivel pl tesom mosogépét hasznàljuk akkor fizessük mi vagy fizessünk többet mi a számlákba.tesom felesége és a lànya egy kicsit sincs tekintettel az én gyerekeimre.mikoraz enyèmek màr alszanak a lànyuk ordibàl stb.ha szolunk csak pofákat vág,meg röhög.fel akartuk ùjìtani a hàzat tesom megütott h mit képzelek magamrol stb.eladni nem tudjuk a hàzat.megvenni nem tudja tesom tolem.a gyerekeink nem tudnak kint játszani,sokszor bent ülünk.van 1 haz ami nekünk megfelelne,de ehhez 10 m-ra lenne szükségünk.(haz ára,ügyvédi dij,illeték,tartozasok stb),de sehol nem kapunk hitelt.

Párom a szülei miatt BAR listás.nekem pedig nagyrészt a testvérem miatt tartozásaim lettek.összesen 1 millio a tartozásunk.nem bìrjuk tovább!!!hová forduljunk?segìtség! :(


2011. jún. 18. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem is menjetek albérletbe,ha tudtok,mert ez felőrőr mindenkit.Vagy próbáljátok leválasztani,de legalább külön órákat felszereltetni.Egyébként édesanyám kiadja albérletbe papám házát és eddig még mindig két-vagy három gyermekes család vette ki.Soha nem tett azért kivételt,mert gyerekek vannak.Igaz nagyon szereti a gyerekeket.
2011. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Tipikus hát!senkinek nem kívànom,hogy átélje azt amit mi!

Mint már írtam,nem én vagyok az aki nem akar albérletbe menni.

Ahol meg nekünk jó lenne albérlet ott nem kaptunk,akármilyen nehéz elhinni.

Tudom,hogy nem kellett volna,de nem maradt senkim,megbíztam a testvérembe.már tudom,hogy már a sajàt vérrokonodban sem szabad,soha!

Eladni akkor sem tudtuk,most meg még nehezebb.sok pénzt elbuktam már ezzel a dologgal.már igaz lett volna vevo,de tesom az utolsó pillanatban lemondta.ezt teszi évek óta.

2011. jún. 18. 17:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Fogod magad és elmész albérletbe, a párod is kénytelen lesz veletek menni, hisz nem maradhat egy olyan lakásban amihez semmi köze.

És mint már írtam, ha ezt nem akarod, akkor tűrj tovább, és ne siránkozz, attól még senkinek nem lett jobb.

2011. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szia, megkérdezhetem, hogy mi lett a vége a dolognak?
2014. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!