Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam. Mit csináljak?...

Hazudtam. Mit csináljak? Kezdek kiborulni.

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista vagyok vidéken. Nem szeretem sem a szakot ahol vagyok, sem az egyetemet. Mindig is Pesten szerettem volna tanulni, viszont a szüleim nem engedtek. Nagy nehezen meggyőztem őket hogy jövőre újraérettségizzek és jelentkezzek Pestre. Az a probléma, hogy azt hazudtam, hogy van egy barátom aki rendkívül szimpatikus a szüleimnek és mindenben támogat. Ha őt nem találtam volna ki és nem mondtam volna hogy jön velem Pestre nem engednének el. Ha pedig nem megyek el beleőrülök. Most viszont iszonyú bűntudatom van. Lehet hogy mégis le kellene mondanom Pestről? De 5 éve minden vágyam ott tanulni. Viszont így meg nagyon lelkiismeret-furdalásom van, és még több mint egy évig azt kell mondanom hogy együtt vagyunk a barátommal :/
2011. jún. 18. 23:42
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Berakták a linket anyukád kérdéséhez.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!