Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy abortusz tönkretehet egy...

Egy abortusz tönkretehet egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 13:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szerintem igen. Egy ismerősöm 2 éves kapcsiját tönkretette. Persze mindenki más.
2011. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs közös megegyezés vagy az egyik fél nem tudja túltenni magát rajta,akkor igen.
2011. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen tönkre. Ha az egyik nem akarja akkor az nagyon mély sebet okoz.
2011. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Még akkor is, ha alapvetően megegyeznek benne, de utólag az egyik fél - vagy mind a kettő - megbánja.
2011. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

szerintem csak a női félen múlik, hogyan dolgozza fel


a férfiaknak csak az kell, hogy a nő ne hisztizzen, ne bőgjön, ha ez meg van, nekik minden ok.

2011. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk 1 év után becsúszott, a férfi (barátom)akarta volna a gyereket mindenáron, én meg egyáltalán nem, de sikerült megmenteni a kapcsolatot. Azóta is kényes téma, ez nálunk.(voltam már "gyerekgyilkos" , stb.. nála) Pedig , csak élni akarok. Valahol akkor meggyűlölt, de már túltette magát rajta. Szerintem egy ilyen helyzet kialakulásához mindíg mindkét félnek hibáznia kell.
2011. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, barátnőm 4 éves kapcsolata ment rá, pedig közös megegyezés volt. A férfi szakított. Totál úgy viselkedett, mintha csak a lány hibája lett volna, hogy teherbe esett. Nem is segített neki semmiben, az egészet egyedül kellett végigcsinálnia. Pedig közösen választották meg a nekik legjobb védekezési módot, és a kapcsolatuk is "komoly" volt. Szegény lány aztán alig tudott talpra állni, nem volt elég, hogy átesett egy abortuszon, még abban a hónapban el is hagyta a barátja.
2011. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Remélem a miénket nem.ugy néz ki,nálunk nem lesz más megoldás.valoszinüleg terhes vagyok spirál mellett.félünk,hogy beteg lehet ezért ùgy véljük,hogy mindenkinek jobb ha elvetetjük ha beigazolòdik a gyanúnk,hogy terhes vagyok.

Biztos vagyok benne,hogy rossz lesz és nehéz lesz,főleg a pàromnak,mert ö szeretne még gyereket,de úgy vélem ha összetartunk kibírja a kapcsolatunk.

Viszont sajnos az a véleményem még így is ,hogy nagyon könnyen tönkreteheti az abortusz a kapcsolatokat.

2011. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ha valamelyik fél ragaszkodna a gyerekhez, vagy utólag érzi úgy, hogy nem lett volna szabad elvetetni, és ezt a másik szemére veti. Vagy ha a nő a műtét után azt érzékelteti a párjával, hogy csak a férfi hibája ami történt. Vagy ha a férfi érzi úgy, hogy át lett verve, mert a párja szándékosan nem szedte a fogamzásgátlót.

Egy abortusz nagy krízishelyzet egy párkapcsolatban, még akkor is, ha mindkét fél egyetért abban, hogy nem tudnak más megoldást választani.

Egy bizonyos kor után, szinte minden nőnek az fordul meg a fejében először, hogy lehetne megtartani a gyereket. Még akkor is, ha véletlenül esett teherbe, vagy nagyon nehéz helyzetbe hozná magát. Sokszor hosszú, és keserves viták, alkudozások eredménye a műtét, és ez többnyire egyik kapcsolatnak sem használ.

2011. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Közös megegyezés nélkül csak az egyik fél akkarat teljesül akkor igen ha megszületik a gyerek és nincs közös megegyezés akkor is tönkre mehet a kapcsolat.
2011. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!