Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nyomorultul érzem...

Nagyon nyomorultul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk, nehézkes volt a kapcsolatunk, elhanyagolt nem foglalkozott velem, soha nem voltak közös programok és nem bíztam benne. Ő mindig más nőkkel volt elfoglalva (facebookon kiírások, kommentek stb.) azt mondta hisztis vagyok és hogy több mindenre vágyna az ágyban. (Számomra már perverz dolgok)

Próbáltunk kompromisszumokat kötni de mindig elbillent a mérleg, hol erre hol arra.

Tudom, hogy ez volt a helyes döntés de mégis valami hatalmas ürességet érzek.

Szerintetek ha változtattam volna valamin, ha odafigyeltem volna rá, még midnig együtt lennénk?


Nagyon nyomorultul érzem magam. És folyton számomra bántó üzeneket rak ki facebookjára, nyilvánosan flörtöl, főleg egy lánnyal. Felhívtam és kértem hogy ezt ne csinálja most szakítottunk. Nagyon bunkón beszélt velem, hogy ezt akartam nem passzolunk én is tudom. És hogy az a lány akivel most "szórakozik" nemsokára a barátnője lesz.

Nem értem hogy lehet ilyen...ezek szerint soha nem szeretett? Ha ilyeneket tud mondani?


2011. jún. 19. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jav.:nagyon nagy ívben leszarta az érzéseimet.

ki mint vet,úgy arat...

2011. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy ti nők, hogy a fenébe tudtok ragaszkodni az ilyen s*ggfejekhez? Szerintem is inkább örülj, hogy túl vagy rajta, és keress egy olyan férfit, aki meg is becsül, és igazán boldoggá tesz!
2011. jún. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!