Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nap beszélsz a pároddal...

Minden nap beszélsz a pároddal? Akkor is ha külföldön van, vagy nagyon elfoglalt?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap beszéltünk, vagy legalább váltottunk egy smst. Most kapott egy munkát külföldön és nincs még internete, telefonja, csak a magyar száma. Szombat óta nem beszéltünk, igaz én sem írtam neki, mert tudom h az első pár nap nagyon húzós, ide-oda rángatják és kb semmi ideje sincs. Mégis jól esett volna ha dob egy smst. Ez hiszti részemről? Mikor beszélünk szóvá tegyem, vagy egyszer-egyszer belefér?
2011. jún. 20. 09:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sms-t megereszthetett volna...nem azért de annyira nem elfoglalt az ember ,hogy bár a budiról ne tudjon küldeni egy sms-t.

Mi mindennap beszélünk, többször is, nem szabályszerűen, de mikor mondandónk van egymásnak. Egyik nap 5-6x is felhívjuk egymást, máskor 1-2x...


A barátnőméknek így kezdődött egy csúnya szakításuk, a férfinak nem volt naponta 2 perce írni egy sms-t...persze utána kiderült...mi volt a háttérben.



Ne érts félre nem akarok sugallani semmit. Én alapjáraton megbízom az emberekben, a páromban is. Te tudod mennyire bízol a párodban. Ha nincs okod rá és nem is adott eddig se okot, akkor ne verj ki cirkuszt. Írj Te neki:) Már csak azért is jó lenne, hogy írjon, hogy tudd, jól van. Szóval engem inkább emiatt idegesítene, nem is a megcsalás része...mert attól nem tartok.


21.L

2011. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés sok mindenkinél máshogy lehet. Sokat nem lehet a szituddal sztem csinálni, azért mert szólsz, ha azért hív csak föl, az sem jobb. Az a jó, ha passzol mind2ötöknél ez a dolog automatikusan, nem ritka az sem. Én is a rendszeres kommunikáció híve vagyok. Nem azért, mert nem bízom meg a másikban. Amikor én így viselkedtem egy lánnyal, az utólag már tudom, hogy azért volt, mert nem úgy szerettem, ahogy kellett volna. És akkor lazább voltam, kevésbé figyelmes a másikkal, ugyanakkor kevesebb dolog is zavart a páromban. Azt tudtam mondani, h engem sem zavar, ha a másik ezt meg ezt nem csinál, nem értem mit problémázik. Pedig csak jobban szeretett volna rólam hallani, mint én öróla, mert jobban szeretett. Ezért én teljesen megértelek. Elfogadom, ha valakinek más a véleménye azt is, de én olyan párt szeretnék, akinek hasonlóan igénye van arra, hogy rendszeresen kommunikáljunk, és nem fontosabb neki ennél más. Ugyanúgy, mint nekem. Ha pedig nem így van, nem érdekel az ok, hogy jogos-e vagy sem...

30f

2012. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!