Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat a Kesha kapcsolat koncertre?

Figyelt kérdés
Akiről tudod hogy nem iszik alkoholt, nem is cigizik, és nem az a fűvel-fával ágyba bújós típus...
2011. jún. 20. 22:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
Mivel én 15 éves koromban Hyperspace-re jártam és még mindig élek, ehhez képest egy Kesha koncert babazsúr szóval igen, elengedném.
2011. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
70%
Én voltam egy ilyen koncerten, semmi gond nem volt. De ez nem garancia arra, hogy máskor sem lesz. Kísérd el.
2011. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mi gond lenne? Előtte lepogózzák egymást a Teca rajongók? Azért nem egy vérengző dethmetál koncertről beszélünk, hanem egy vak kislány meg egy szőke spiné. Milyen balhé lenne ott?
2011. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan helyen lesz, ahova nyugodtan elengedheted. Szabadtéren, ráadásul központi helyen, ha a balhéktól félsz, akkor ne aggódj.

De mindenképp társasággal legyen, ne egyedül. Szerintem amúgyis a barátnőivel menne :)

2011. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%

legyen vele idősebb fiú, aki figyel és vigyáz rá. így nyugodtabb szívvel elengedném.

én is jártam koncertekre ennyi idősen, az ottani barátaimat bemutattam egyszer anyumnak, akik megígérték neki, h vigyáznak rám :D akkor voltam 16, a többiek pedig mind 20 fölött. szóval volt bennük felelősség.

2011. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%

Gondolom te egy aggódó szülő vagy! :)

nos, én is pont ebben a slamasztikában vagyok most, hogya tömeg miatt nem akar elengedni anyukám. Pedig 16 vagyok. És vagy egy 10 fős társasággal mennénk. És teljesne igaz az, hogy ez Kesha, semmi ne lesz, csak nagy show-t csinál. Szerintem tényléeg nincs mitől aggódni, pedig tudom, mik történnek mostanában a nagyvilágban. De ez T-Mobile koncert lesz, valószínüleg biztonságiszolgálattal. Nem kicsivel. Az, ha történne valami, az ő hirnevüket ronatná le, és szerintem fokozottan vigyáznának a rendre.

De amúgy engem is szülői kisérettel akarnak csak elengedni...

2011. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Én anyukámmal meg a legjobb haverommal megyek. anyu elengedett volna egyedül is de ő is kíváncsi erre a koncertre úgyhogy jön :) a zsebtolvajok miatt én jobban aggódom mint ő :)
2011. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
egyedül nem
2011. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!