Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Napi 2 doboz cigire van pénz,...

Napi 2 doboz cigire van pénz, alufóliára nincs? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Szüleim napi 2 doboz cigit szívnek el együtt.


Nekem van vízipipám, még ők vették 2-3 éve karácsonyra. Rengeteg dohányom, szenem van. Csak egy dolog hiányzik a pipázáshoz: az alufólia.

Pedig tudtommal egyáltalán nem drága, de erre bezzeg nincs itthon pénz...


Zsebpénzt nem kapok, nincs saját pénzem, nem tudok venni. Különben elmondtam már nekik, hogy a dohányok nem véges életűek, szóval lassan mehetnek a kukába, magyarul pazarlás volt..


16/L


2011. jún. 21. 15:41
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Amúgy vásárolni sosem megyünk együtt, szóval nem tudom a kosárba berakni csak úgy...


Keresek majd pénzt és veszek, csak ne lássák meg, mert akkor tuti lesz kiabálás :/

2011. jún. 21. 15:52
 12/50 anonim válasza:
77%

Átmész a Babi nénihez bauxitért. Biztos ad neked aztán timföldet csinálsz belőle, utána pedig elektrolízissel alumíniumot.

Ennyire egyszerű az egész.

Örülök hogy segíthettem.

F/16

2011. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
90%
Kérsz egy kis alufóliát a szomszédtól vagy a barátodtól/barátnődtől
2011. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
miért lesz kiablás? ha egyszer ők vették, akk valszeg azért vették, hogy használd nem? vagy csak disznek vagy mi? nem tudják, hogy mi kell hozzá?
2011. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
1%

Én néha elcsenek apa vagy anya pénztárcájából egy két százast. Észre sem veszik. :)

15/L

2011. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Lopni nem akarok.. :/


Amúgy is minden egyes forintot számon tartanak. Egy kis füzetbe írják, hogy aznap mennyit költöttek..

2011. jún. 21. 16:01
 17/50 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk azért az sem gyenge, hogy a dohányos szülők gyereke kapásból ezzel áll elő, ha valamire azt mondják, hogy nincs rá pénz, hogy "bezzeg cigire van". Van, hogy helyénvalü ez a megállapítás, de azért ne jöjjünk már mindig ezzel. Nyilvánvaló, hogy nem azért nem vesznek neked egy tekercs alufóliát, mert arra nincs pénz, "bezzeg cigire van", tekintve, hogy mennyibe kerül egy alufólia. Hogy valójában MIÉRT nem vesznek, azt nem tudom, talán nem érdekli őket, vagy elfelejtik, bár én nem nagyon láttam még olyan háztartást, ahol ne lenne alufólia.
2011. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
94%

Attól még, hogy a főváros tele van magát lövő tízévessel, a te vizipipád még téged károsít.


A füst az füst (apró koromszemcse, mit gondolsz, mit csinál vele a tüdőd?), használni nem fog. Hogy mit szívsz, ebből a szempontból mellékes.


És itt lenne a nagy alkalom 16 évesen némi zsebpénzt kérni a szülőktől. Ha adnak hetente egy ezrest, az az ilyen jellegű igényeidet pont kielégíti. És el is lehet ám menni velük vásárolni!

2011. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

És ha 10x annyi füstöt szívok akkor mi van?:)

Nikotin, kátrány sincs benne.

Ha meg a cigi annyiszor károsabb, nézzük már meg, ki lesz rosszul: és 1 óra pipázás után vagy te 1 óra folyamatos cigizés után..


Bár te már a 4. szálnál kidőlnél és nikotinmérgezéssel elvinnének a mentősök

2011. jún. 21. 16:05
 20/50 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd, hadd dögöljön meg. Kit érdekel? Eggyel több állás, eggyel kevesebb kifizetendő nyugdíj. :)
2011. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!