Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Napi 2 doboz cigire van pénz,...

Napi 2 doboz cigire van pénz, alufóliára nincs? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Szüleim napi 2 doboz cigit szívnek el együtt.


Nekem van vízipipám, még ők vették 2-3 éve karácsonyra. Rengeteg dohányom, szenem van. Csak egy dolog hiányzik a pipázáshoz: az alufólia.

Pedig tudtommal egyáltalán nem drága, de erre bezzeg nincs itthon pénz...


Zsebpénzt nem kapok, nincs saját pénzem, nem tudok venni. Különben elmondtam már nekik, hogy a dohányok nem véges életűek, szóval lassan mehetnek a kukába, magyarul pazarlás volt..


16/L


2011. jún. 21. 15:41
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
92%

Ki a f@szt érdekel hogy mennyi az átlagod?! Van egy srác ismerősöm aki kitünő (!) tanuló és mégis egy retardált állat.Jó lenne már ha nem szerencsétlenkednél, hanem fognád magad és átmennél valamelyik szomszédodhoz vagy haverodhoz hogy alufóliát kérj, ha te annyira nagyon vízipipázni szeretnél.Amúgy meg azt mondtam az előző válaszomban hogy: "Vagy ezzel akarsz menőzni a haverjaidnak? LEHET hogy EGYIK KÉRDÉSEM VÁLASZA SEM AZ OKA annak hogy vízipipázol." Ezt mondtam.Szóval nem kell egyből bunkózni.Nem mondtam hogy feltélenűl az az oka.-.-

És még még mindig azt mondom: A vízipipa egy teljesen FELESLEGES és ÉRTELMETLEN dolog.Továbbra is csak a csordát követed.Ennyi.

2011. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim válasza:
90%

Szinte mindenkinek van káros szenvedélye. Kinek ez kinek az.

Ha ez akkor ne szóljunk bele, ez az ő "magánügye".

Nem ismerem a szüleidet...de szerintem valami nincs rendben náluk.

Ép eszű ember NEM dohányzik ennyit, és NEM még egyszer kihangsúlyozom NEM vesz, vagy nem tesz olyan dolgot a gyerekének ami ártalmas.

Kedves kérdezőt pedig csak sajnálni tudom ez miatt.

Ha személyes ismernélek akkor is ugyanígy állnék a vízipipázáshoz. Egy személy miatt nem változna meg a véleményem erről a dologról.

Köszönöm a "netharcos" titulust...

Ha lehet így mondani a való életben "nagyobb a szám". Most finom és nőies vagyok.

A tanulmányi eredmény pedig nem függ össze azzal hogy ki milyen ember illetve hogy milyen okos. Lehet 10 diplomád semmivel se vagy több ember mint a másik. Igen csak lekicsinylően beszélsz embertársaiddal (ők is igaz).

Lehet valaki tanult ember, ha mégis értelmi képessége ingatag lábakon áll.

Újra én igen!

F/16

2011. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
83%

"4,5-ös átlagom van, előrehozott érettségit tettem az idén (10.-es vagyok), 3 középszintű nyelvvizsgám van."


Hehe, álmodik a nyomor:) Vagy tényleg ennyire le van süllyedve a közoktatás?

2011. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Még én sem láttam olyan háztartást, ahol alufólia egyáltalán még elő se fordult...vagy nem fordul elő hosszabb távon. De nem ez volt a kérdés. Mondd, hogy tamponra kell, lehetőleg apukádnak, tuti nem fog visszautasítani. Vagy mondok jobbat, 16 évesen már dolgozni is lehet, na akkor annyi alufóliát vehetsz, hogy akár abban is aludhatsz:) Sok sikert!
2011. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Bogaram, 16 éves vagy, vállalj munkát és keresd meg magad a pénzt erre. A szüleidnek nem kötelessége mindent a segged alá tenni.
2011. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
6%

"vállalj munkát és keresd meg magad a pénzt erre. "


Ki az a barom aki egy darab alufóliáért rohan állást keresni 16 évesen?? Mennyi f@sz van itt Úristen!

:DDDD

Kedves kérdező úgy látom itt egy pár válaszadó nagyobb flash érzést biztosít mint a vizipipa!

2011. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

"Ki az a barom aki egy darab alufóliáért rohan állást keresni 16 évesen?? "

Hát mondjuk az a "barom", aki meg akar venni valami tök felesleges dolgot, de nincs rá pénze. Mivel az alufólia ilyesfajta felhasználása tényleg tök felesleges. Ha neki erre kell, és a szülei nem adnak rá pénzt, akkor oldja meg. Mint már írtam, a szülei keresik a pénzt, ha a gyereküknek megveszik azt, ami fontos, onnantól kezdve minden joguk megvan ahhoz, hogy első körben a saját felesleges dolgaikra költsék a pénzüket

2011. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

most egy nap meggyszedésbe nem hal bele..kap 1-2 ezer forintot..már van is alufóliára:O..sőt ha tovább bírja lesz aromára meg dohányra meg szénre meg minden félére.bumm :)

ha nincs,és nem is akar kérni akkor mi mást tegyen?

2011. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
mindenkinek arra van manija, amire akarja... a szüleidnek nem fontos az alufólia, tehát nincs rá...basz.nak venni...
2011. jún. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Nem akarom elhinni, hogy ilyen családok léteznek. Az élethelyzet, meg a probléma is hihetetlen.
2011. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!