Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Napi 2 doboz cigire van pénz,...

Napi 2 doboz cigire van pénz, alufóliára nincs? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Szüleim napi 2 doboz cigit szívnek el együtt.


Nekem van vízipipám, még ők vették 2-3 éve karácsonyra. Rengeteg dohányom, szenem van. Csak egy dolog hiányzik a pipázáshoz: az alufólia.

Pedig tudtommal egyáltalán nem drága, de erre bezzeg nincs itthon pénz...


Zsebpénzt nem kapok, nincs saját pénzem, nem tudok venni. Különben elmondtam már nekik, hogy a dohányok nem véges életűek, szóval lassan mehetnek a kukába, magyarul pazarlás volt..


16/L


2011. jún. 21. 15:41
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Te embernek érzed magad akkor, amikor azt kívánod valakinek, hogy dögöljön meg? Havi 1 pipázás miatt?
2011. jún. 21. 16:08
 22/50 anonim ***** válasza:
93%

Örülök hogy én nem voltam ilyen buta 16 évesen már.

Persze valamilyen szinten érthető hogy egy ilyen ... családban te is olyanná válsz mint a szüleid. Mert látszik hogy nem foglalkoznak veled. De igazából valami mégse oké... épp ezért kéne neked normálisnak lenni, hogy ne válj te is olyanná mint ők. Márpedig afelé haladsz, a kérdésből legalább is ez jön le.

Add el a vízipipát, nem lesz gondod hogy nincs alufólia. Sőt vehetsz belőle akár értelmes dolgot is. Ez a legjobb megoldás.

2011. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Miért lennék buta?

ne csak butázz, indokold is. :)


Különben köszi szépen, elég sokat foglalkoznak velem :)

2011. jún. 21. 16:09
 24/50 anonim ***** válasza:

Attól mert más 13-14 évesen azt csinálja neked még nem feltétlenül kell.Sőt, 16 évesen sem kell.Biztos te is ismered: Ha egy barátot bele ugrik a kútba te utána ugrasz? Ráadásul te csak az átlagot követed, nem látod a fától az erdőt.Egyébként mitől lesz neked jobb attól a sz@rtól? Mit élvezel benne? Hogy egy ideig be vagy tőle kábulva? Vagy ezzel szoktál menőzni? Nem szeretnél lemaradni a haverjaidtól? Lehet, hogy egyik kérdésem válasza sem az oka annak hogy vízipipázol. Viszont bármi is az oka, biztos hogy annak semmi értelme. Elárulom neked, hogy a vízipipa egy teljesen felesleges dolog. Semmi haszna.És még csak nem is egyészséges dolog.Igen, tényleg nem olyan káros mint például a drog, de nem is veszélytelen.

Elkövettél egy nagy hibát: Azonosultál a csordával.

2011. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
92%

Ha valaki hülye, és még örül is neki, akkor nem kár érte. :)

De hogy még fel is vagy háborodva, hogy nem veszik meg az összes kelléket ehhez. :D Dolgozz meg érte. Ha szívni már tudsz, használd másra is a szád. :D

2011. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Persze, menőzök a haverjaim előtt, főleg, hogy egyedül szoktam pipázni :DD


Ti amúgy komolyan gondoljátok amit írtok? Nevetséges népség van itt a gyk-n :DD


Olyan jó röhögni a sok barmon :D

2011. jún. 21. 16:18
 27/50 anonim ***** válasza:
93%
Azért vagy buta mert egy rohadt alufolia miatt képes voltál feltenni egy kérdést.Nem igaz, hogy nincs 100 ft-od arra a foliára, ezt egyszerűen nem hiszem el.
2011. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Szüljek 100 ft-ot?
2011. jún. 21. 16:18
 29/50 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy lopjál?
2011. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Mondjuk a 15 éves lány :)))


Tudsz olvasni?

2011. jún. 21. 16:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!