Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 évet várni egy lányra...

2 évet várni egy lányra akivel 1 évben párszor találkozhatsz? Van esélye dolognak a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Az a pár találka azt jelenti hogy talán egy évben 2-szer!

A kapcsolat alapban így indul akkor van értelme??Ha már alapjáraton távkapcsolatban indul?


2011. jún. 21. 18:30
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:36


Az igazat mond!Amúgy is kapsz igent csak az igazat mond!

2011. jún. 21. 18:37
 12/48 anonim ***** válasza:
Most lehet hülyének néztek, de van.. Régebben is kibírták a világháborúba.. akkor most miért ne? De persze akkor mennék bele ha a távkapcsolatból már nem az lenne a később...
2011. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten komolyan gondoljátok akkor miért ne? Függ a korotoktól is. Nem oldható meg hogy legalább egy hónapban egyszer találkozzatok?
2011. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

Ez komoly kérdés?

ÉS az alatt a 2 év alatt te éled az életed meg ő is. Pasiztok, csajoztok ő tanul aztán 2 év mulva meg oda költözik hozzád?

Hát nekem meg se fordulna a fejembe, hogy megéri-e mert alap, hogy nem kezdenék bele egy ilyen dologba. Minek!

Távkapcsba ki se derül, hogy passzoltok-e hogy tudtok-e együtt élni. (Én alapba a távkapcsba se hiszek, de ez most mind1)

Csak neten tartjátok a kapcsot vagy telon vagy ahogy akarjátok aztán azt hiszitek minden happy.

2 év után, (amit szerintem ugyse bírnátok ki, de azért tegyük fel) kiköltözik aztán akkor kezdtek ténylegesen megismerni egymás kiderül hogy ez nem ok.

Te meg kidobtál 2 évet az életedből!


Ez a véleményem!

2011. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:38


Azért mert én külföldön élek.Ő pedig még tanul és kb 1000 km-re van tőlem!Csupán ezért sajnos....

2011. jún. 21. 18:40
 16/48 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mennyi ideje ismered?
2011. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Én 28 ő 24.

Kb 3 hónapja ismerem.

2011. jún. 21. 18:42
 18/48 anonim ***** válasza:
Hacsak nem érzed igazán őszintén, a szíved mélyéről azt, hogy ő az Igazi, akkor időpocsékolás. Légy őszinte magaddal.
2011. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

Régen is volt ilyen!Volt hogy nem látták a párjukat mert katona volt 2,5-3 évig.

Ha valakiben szerelmes leszel akkor nem tudod azt mondani hogy nem én így gondolom,mert nem tudod azt mondani hogy jó akkor én holnaptól nem leszek szerelmes.Ez nem így működik!

2011. jún. 21. 18:44
 20/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:43


De azt érzem!

2011. jún. 21. 18:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!