Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 évet várni egy lányra...

2 évet várni egy lányra akivel 1 évben párszor találkozhatsz? Van esélye dolognak a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Az a pár találka azt jelenti hogy talán egy évben 2-szer!

A kapcsolat alapban így indul akkor van értelme??Ha már alapjáraton távkapcsolatban indul?


2011. jún. 21. 18:30
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen igent mondok.De te arra vagy kiváncsi, hogy ha nem, akkor miért nem.Erre én neked nem tudok válaszolni.2 év nem nagy idő,féllábon ki lehet bírni, ha a másik fél is kibírja.
2011. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást, akkor ki lehet bírni. :) Másképpen szerintem nincs értelme, de ha ez a feltétel teljesül, akkor hajrá. :)
2011. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy bírnátok-e egyedül ennyi időre, úgy értem, hogy biztos lenne megcsalás, vagy ebben az esetben nem is tudom mi a jó szó rá... Ha meg tudjátok azt beszélni, hogy ez alatt a 2 év alatt nem gáz, ha esetleg mással is vagytok, akkor lehet esélyetek, de szerintem 20-on évesen egyikőtök se bírná szex nélkül, akármennyire is szeretitek egymást. Ilyen esetben szerintem érdemesebb előre megbeszélni, hogy legyen ez nyitottabb kapcsolat, 2 év után meg ha tényleg akarjátok, akkor jöhet az összeköltözés.

Én szurkolok nektek, de 2 év azért hosszú idő ahhoz, hogy ne ismerkedjetek másokkal.

2011. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
akkor , ha ő az igazi,dönts úgy, h vársz rá. A többit meg majd a sors elintézi, lehet, h teljesen máshogy alakul majd.
2011. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:47


Biztos lesznek kísértések én nem azt mondom,de mi van ha tényleg ő az igazi?És mi van ha tényleg egy olyan lehetőséget szalasztunk el ami soha nem jön már?

Le lehet hurrogni de én férfi létemre,nem mellesleg nem egy nyáldózer kocka vagyok,de én hiszek az igazi szerelemben!

2011. jún. 21. 18:51
 26/48 anonim ***** válasza:

De ti amugy találkoztatok már élőbe? Volt személyes kontaktus?

24 éves a lány, mint én. Én még 1 hetet is nehezen bírok ki a barátom nélkül nem 2 évet. Állandóan bulizni járunk barátnőimmel. Szerintem ő nagyon magányosnak fogja így érezni magát (lehet mással vigasztalódik) mert végülis téged nem neveznélek a "párjának" nem tudom minek neveznélek meg ez nem is kapcsolat. De ti tudjátok

2011. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
A párommal távkapcsolatban vagyunk, 600km a távolság, külön országban, és nekem is 2évet kell még tanulnom, ha végzek kiköltözöm hozza azzal a különbséggel hogy mi egy hónapban egyszer találkozunk, vagy ő jön vagy én megyek, de a nyarat együtt töltjük és remélem ez csak erősiteni fog a kapcsolatunkon. Én bizom abban ha kölcsönös a szerelem a távolság nem kell akadály legyen
2011. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Két évet várni valakire, akit valójában nem is ismersz nincs sok értelme. Mi van, ha két év múlva kiderül róla, hogy messze nem az, akinek addig hitted a távolból nézve? Hatalmas ám a különbség aközött, amit egy-egy találkozáskor látsz, és amit pár hónap együttélés után.

Ha már x. éve együtt lennétek (együtt élnétek) akkor természetesen más lenne a helyzet.

2011. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:51


Csak nem te vagy az akiről beszélek?:)

Mennyi idős vagy lehet tudni?

2011. jún. 21. 18:53
 30/48 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már valaha?
2011. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!