Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 évet várni egy lányra...

2 évet várni egy lányra akivel 1 évben párszor találkozhatsz? Van esélye dolognak a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Az a pár találka azt jelenti hogy talán egy évben 2-szer!

A kapcsolat alapban így indul akkor van értelme??Ha már alapjáraton távkapcsolatban indul?


2011. jún. 21. 18:30
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nem végződött jól az ilyen próbálkozásom, de ettől függetlenül azt mondom, hogy vágjatok bele! Szerintem én is hajlandó lennék rá újra, ha úgy adódna.

Időről időre piszok nehéz lesz, de szerintem ezt ti is sejtitek.

Ha meg nem megy, akkor végét vettek és kész, így megy ez egy "normál" kapcsolatban is.

Ami igazán megnehezíti, az az, hogy csak ritkán érhetsz a másikhoz... hiába hallod a hangját, hiába kommunikálsz vele a létező és rendelkezésre álló összes formában, amikor kimégy az utcára, elég, ha meglátsz egy kézen fogva mászkáló párt, és legszívesebben legyilkolnád őket :))

De így látok rá esélyt, hogy sikeres lesz nektek, ha van egy adott dátum, ameddig ki kell bírni.

Én szorítok nektek!

2011. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:54


Nem sokszor....sajnos,akkor is csak pár órát.

Ő sem tud kibontakozni és én sem sajnos most még.Mert most még nem lenne érteme...

2011. jún. 21. 18:56
 33/48 anonim ***** válasza:
Ezen én is meglepődtem mikor irtad hogy két évet tanul még, érdekes lenne ha igy kommunikálnánk, ha az életkort nem irtad el akkor nem én vagyok a párod :) de meglepő a hasonlóság
2011. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Nem tudtok kibontakozni? Nem is ismeritek egymást...Ez nem is szerelem (még), nem is kapcsolat.

Számomra érthetetlen, hogy ezen még gondolkodnod kell. Nem tudok hozzászolni, szerintem ez nem normális.

De ti tudjátok!

2011. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz komolyan mondom!Halál!

Senkinek nem kívánom hogy amikor ránézek a fényképére legsziveseben fejbe lőném magam.....

Nem vagyok egy érzelgős típus se ez az eset nagyon rossz így.Az a baj hogy jelen esetben nem lenne értelme se neki se nekem jönni,akkor borulna minden.

2011. jún. 21. 18:59
 36/48 anonim ***** válasza:
De! Van értelme. Mivel nem jár azonnal teljeskörű lekötöttséggel, még némi mellékalandozgatás is belefér.
2011. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59


Mit nem értesz ezen?Hogyan akarsz kibontakozni 2-3 órás találkák alatt?Jó mindegy nem érted..

2011. jún. 21. 19:02
 38/48 anonim ***** válasza:
Ha nem töltöttetek el sok időt együtt akkor honnan tudod hogy ő az igazi?
2011. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:03


Hülyén hangzik de megérzés!Jó a megérzésem....

2011. jún. 21. 19:04
 40/48 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés, kevés találkozás alatt is rájössz hogy el tudnád képzelni vele az életed...ezért is érdemes várni...a kevés csodálatos pillanatokért. Lehet aki naponta találkozik a párjával nem tudja annyira értékelni mint aki jelen esetedben 2 alkalommal évente
2011. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!