Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem azt kaptam szülinapomra...

Ifj Szirbek Tamás kérdése:

Ha nem azt kaptam szülinapomra amit szerettem volna akkor mit kéne csinálnom? Szüleimnek félek elmondani mert lehet hogy rosszul fog esni nekik.

Figyelt kérdés
Egy kosárlabdát kaptam de, én egy telefont szerettem volna (Samsung Monte)
2011. jún. 22. 11:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülj az ajándéknak, és spórolj a telefonra.
2011. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Idővel megkapod..tudsz várni,nem?:) jó az a kosárlabda..:D és mellesleg fiúként..hogy is mondjam..inkább egy csicsás telefon,mintsem egy labda?:S
2011. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha a kérdés komoly, akkor: életedben először van olyan, hogy szerettél volna valamit, de nem azt kaptad? Örülj az eddigi időnek ,amikor nem történt ilyen, mert az volt az igazi ajándék!
2011. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Mennyibe került a kosárlabda?

Mennyibe kerülne a telefon?

Mondtad nekik előtte, hogy ilyen telót szeretnél? Mondtak rá valamit?

2011. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
örülj annak amit kaptál:D basszus más gyerek meg ennyit sem kap st sokszor azt se mondja neki az anyukája vagy az apja, hogy boldog szülinapot, én egyszer gondoltam hogy kicserélek egy ajándékot,mert nem tetszett(a ruha szabása nekem nem kényelmes), bár végül nem tettem meg, de csak azt,hogy felvetettem annak akitől kaptam még mindig szörnyen érzem magam, hisz tiszta szívből adta és most már hiába mondom azt,hogy nagyon tetszik biztos hogy ezt azért megjegyezte magának
2011. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom a telefon minimum 25000 (esetleg előfizuval olcsóbb, csak azt meg később kell fizetni), egy kosárlabda pedig néhány ezerből megvan.

Gondolom nem tudtak kipattintani 25-öt a szülinapodra.

2011. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát én 3 karácsonyra szerettem volna egy új laptopot kapni, mert a régi igencsak 10éves körül van. xD

Meglepőmód nem futotta rá, meg stb, sosem kaptam meg.

Úgyhogy összegyűjtöttem rá a pénzt és megvettem.

Hát ez nem úgy megy a világban. Verd ki a hisztit, aztán majd leshetsz, hogy többet nem is kapsz semmit. XD

2011. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Én gyerekként egyszer görkorcsolyát szerettem volna de nagyon..helyette kásagyöngyöt kaptam. Utólag jobb volt mivel eléggé két ballábas vagyok, és valószínűleg a korival hamar összetörtem volna magam :D Szóval szüleimnek igaza volt...
2011. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Tudod hányszor kaptam már olyan dolgokat, amiket a hátam közepére kívántam? Évek óta egy Chanel parfüm a vágyam és SOHA senkitől nem kapok, pedig kaptak rá célzásokat. De befogom a számat, felöltöm a legszebb mosolyomat és megköszönöm. Magamnak meg megveszem, amint lesz rá félretett pénzem. Nőjél fel.


25 N

2011. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

életem, akkor szépen elmész melózni, és veszel magadnak egyet!


vagy kinyalod a popójukat egész nyáron,minden házimunkát magadra vállalsz szó nélkül, aztán csak lesz valami hatása.

2011. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!