Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már mással is olyan,...

Történt már mással is olyan, hogy elszakadt élete nagy szerelmétől, összeházasodtak mindketten mással, esetleg gyerekek is lettek, de néhány év után újra egymásra találtak, elváltak a párjaiktól és azóta boldogan élnek együtt?

Figyelt kérdés
Egy ilyen konkrét esetről tudok, mennyire ritka ez? Vagy ha nem is olyan ritka, mennyire gyakori, hogy meg merik az emberek lépni? Van jó példa, akiket ismerek, nekik bejött, megtették, és minden jó. Sajnos én is elszakadtam életem párjától, nem kettőnk hibájából, de sajnos nem sikerült kiharcolni egy olyan helyzetet, hogy elkerüljük azokat, akik ártottak, ráadásul egy ártóról én tudok, de ő nem, viszont nem hinne nekem, nincs bizonyítékom. Ebben reménykedem, hogy nálunk is egy ilyen kötelék van, és hogy nem egyedi az ismerőseim esete, mert képtelen voltam (hiába próbálkoztam) mással, nem működök, pedig előtte voltak kapcsolataim, és működtem, nem volt probléma lépni, most már valami hiányzik belőlem, ami nála maradt.
2009. márc. 24. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan most te sem a kérdéssel kapcsolatban írtál kommentet...

De nekem az első válaszoló kielégítette a kiváncsiságom, sok boldogságot!

És a kérdezőnek is, ha netán sikerülne... :D

2009. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!