Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hagyjam csak a...

Mit gondoltok, hagyjam csak a barátnőm kedvéért hosszabban a hajam?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy a szerelmemnek sokkal jobban tetszik ha hosszabb a hajam, tehát ha nem megy rajta át a nullás gép. Ne kérdezzétek a jeleket, egyszerűen láttam rajta. Aztán megkérdeztem, és azt mondta, hogy tényleg jobban kedveli a másik állapotát a hajzatomnak, de nem kért meg, hogy hagyjam így. Amúgy a hosszabb haj nálam úgy körülbelül 4-5-6 centit jelent...és kopaszon mondjuk tényleg úgy nézek ki, mint egy szkinhed. De nekem valahogy jobban tetszik, és a barátnőm csak miattam göndöríti be gyakrabban a haját, mert tudja, hogy az nekem sokkal jobban tetszik..:)

14/F


2011. jún. 23. 20:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ez a fogalmazás szörnyű lett..:s Fogjuk arra, hogy este van, oké?xd
2011. jún. 23. 20:14
 2/10 TOMAtm ***** válasza:
62%
a mai tizennégyéveseknek mennyi gondjuk van
2011. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pontosan, ezért is írtam, hogy nem sokára fel is fogom vagdosni az eremet ezért. Aztán majd vérrel írok egy levelet, hogy "Tetszik a hajam?;D"
2011. jún. 23. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd is így "töri magát" hogy tessen neked akkor úgy gondolom hogy te is megtehetsz ennyit az ő kedvéért.
2011. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha ő úgy szereti jobban akkor hagyd úgy!Ez nem nagy kérés!:)

Egyébként nálunk is ez volt a szitu!Szóval én is megkértem növesszen hajat,szó nélkül megtette!:)És lááám,nem tinik vagyunk!:)Ezen ne problémázz,nem csúszik rajta a férfi egód,ha behódolsz ne aggódj!:)

2011. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kedvéért nyugodtan rajta hagyhatod azt a pár centit:) Személy szerint nekem is mindig jobban tetszett, ha egy fiún van haj, általában jobban áll mindenkinek a full kopasznál! Ennyit még egy pasi is megtehet, neked legalább nem a féltve ápolt szakálladtól kell megválnod..:D
2011. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

14 évesen kicsi vagy még a nullás hajhoz.

Később megnézheted úgy 30 év múlva milyen f*sszőr drót hajad lesz. Ezt nem viccből mondtam hanem annyira megfog erősödni.

19/F

2011. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

milyen édes vagy:D


a párom 19 évesen a kedvemért levágatta a hátközépig érő gyönyörű szép dús haját...mondtam neki, hogy "ideje megkomolyodni" :D


Szerintem 14 évesen simán belefér a 4-5 cm-es haj, sőt kell is annyi...


21-L

2011. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem esik nehezedre, és nem zavar téged, ha hosszabban kell hagynod, ha jólesik, hogy a kedvére teszel, és pláne, hogy ő is a kedvedért hordja úgy a haját, hogy neked tetszik... Szóval szerintem igen, hagyd :)
2011. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobban is teszed, ha hosszabbra hagyod a hajadat, majd lehetsz még kopasz.
2011. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!