Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés után olyan...

Összeköltözés után olyan dolgokon kiakadtok ha a párotok pl nem húzza le a wc-t maga után?

Figyelt kérdés

Vagy pl észreveszed hogy nem használ papírzsepit, hanem ha mondjuk kint van az udvaron akkor a "szabadba fújja" az orrát. Volt olyan ismerősöm aki nem szeretett a wc-be pisilni, és ezért a mosdókagylóba szokott...


Én az ilyen dolgokat nem bírom, még ha mondjuk azért is nem húzza le a wc-t mert spórol a vízzel...


2011. jún. 23. 22:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%

A WC-le-nem húzással nekem is vannak problémáim, nekem spec. a nagyanyám ilyen igénytelen. Ezért ma ki fogom tenni a következő írást (ha olvassa valaki a családomból, elszégyellheti magát)


Mélyen tisztelt lakótársak, családtagok, elvtársak (poén, nem vagyok kommunista)!


HÚZZÁTOK LE A WC-T!!!


Ha nem húzzátok le, olyan b*szott büdös van, hogy beleokádok az amúgy is sz*ros WC közepébe.

NEM EZEN KÉNE SPÓROLNI!

Ha nekem nem derogál ezt kétszer leírni, hogy állva és ülve is olvasható legyen, akkor nektek se legyen probléma megrántani azt a kib*szott WC-láncot.


Köszönettel és tisztelettel: egy szem fiatok

K.H. S.K.

Dátum, aláírás


Még azt is bele akartam írni (az apámnak), hogy ha már az anyám nem hagyja, hogy meghúzd néhanapján, akkor húzd meg a WC-láncot, ne legyél kielégületlen. Mindjárt megyek is aludni, és akkor kiakasztom.

2011. jún. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Az én párom csak a wc-le nem húzást csinálja amikor vizelt. Hát, nagyon nehezen tudtam megszokni. Ő sajnos így tanulta otthon, hogy még ezen is spórolni akar, és nem nagyon tudtam eddig leszoktatni róla. Szerencsére majd el fogunk költözni egy olyan lakásba, ahol nem barna a wc, hanem fehér, így sokkal feltűnőbb, hátha bántja a szépérzékét, és lehúzza. Mindenesetre nem hagyom majd, hogy erre a hülyeségre tanítsa a gyerekeinket. A többi felsorolt dolog is nagyon igénytelen...
2011. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát...én elég toleráns vagyok, nem szoktam szólni, ha széthagyja a dolgait, de ez a WC-s dolog elég undorító. Ott áll a pisi, ott bűzlik, amíg valaki rá nem pisil újból, és együtt lehúzzák a kettőt, vagy mi?


A mosdókagylóba pisilni is undorító.


Ezek már a gusztustalan kategóriába tartoznak szerintem.

2011. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nem tudnám tolerálni. Ez már nem az a kategória, hogy elfogadod a párod hülyeségeit, hanem kultúrálatlan, paraszt viselkedés.
2011. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ezek elég gáz dolgok. De szerintem ennek javarészt már összeköltözés előtt kikell derülnie. Mi 4 év után költöztünk össze és nem volt semmiféle meglepetés. minden oké azóta is.
2011. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hittem volna, hogy valakinél kérdés az, hogy lehúzza-e a vécét... számomra ezek elfogadhatatlan dolgok.
2011. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Én egyébként nem a"nagy dolog" utáni Wc lehúzásra gondoltam, hanem a pisilés utánira. Nagy dolog után lehúzza, de kicsi után nem igazán. Meg az is kikészít mikor nem mos kezet utána. 1-2 családtagom meg pl főzésnél nem mossa meg a cuccokat úgy ahogyan én szoktam, vagy nem mos kezet főzés közben.


Lehet én meg már betegesnek számítok, mert ha hozzáérek mondjuk a vajas dobozhoz, akkor megmosom a kezem és csak úgy nyúlok hozzá mondjuk a kenyérhez. De pl ilyeneken is fel tudom húzni magam, ha a vajas doboz tetejére kipakolja a felvágottat, mert hát ki tudja mennyire tiszta az a doboz....Én már beteges kategória vagyok? :D :S

2011. júl. 3. 14:22
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sosem volt ilyen pasim, de az az igazság hogy engem ez nem akaszt ki. Sőt, éjjel örülök mikor nem húzza le a wc-t mert egyébként behallatszik és felébreszt. Ha napközben nem húzza le, az sem érdekel, mert rossz a szaglásom, és nem én fogom érezni ha büdös :) Ami a kézmosást illeti, hát ha láttál már férfit fogni a farkát vizelés közben akkor tudhatod, hogy nem lesz pisis a keze. sőt, van aki olyan ügyes hogy az utolsó cseppecskét is le tudja rázni, úgyhogy törölgetni sem kell :)


Ettől függetlenül nekem mindig tisztaságmániás pasik jutottak, amit viszont én nem szeretek. Mondjuk annyi igaz, hogy a vajas dobozra ne tegye a sonkámat, mert nyersen eszem, de ha már rántottába kerül akkor nyugodtan, az összes baci kifő. :)


De még kifoghatok ilyen pasit :) legalább a nőtársaimat nem idegesítik, én meg lepasszolok egy tisztaságmániásat :)


32/N

2011. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
46%
Én az alvó polotól vagyok ki, nincs este más rajta, és így kajtat.Amikor először aludtunk együtt, nekem furi volt ,én inkább bugyiban, mint melltartóban.
2011. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is az a baj, hogy pisis, hanem ahogy mondtad, a farkát fogja. Nem tudom, ha valaki akármilyen okból is hozzányúl a nemi szervéhez, mosson már kezet utána.
2011. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!