Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés után olyan...

Összeköltözés után olyan dolgokon kiakadtok ha a párotok pl nem húzza le a wc-t maga után?

Figyelt kérdés

Vagy pl észreveszed hogy nem használ papírzsepit, hanem ha mondjuk kint van az udvaron akkor a "szabadba fújja" az orrát. Volt olyan ismerősöm aki nem szeretett a wc-be pisilni, és ezért a mosdókagylóba szokott...


Én az ilyen dolgokat nem bírom, még ha mondjuk azért is nem húzza le a wc-t mert spórol a vízzel...


2011. jún. 23. 22:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
verd szét a pofáját!
2011. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

"lehúzza, de kicsi után nem igazán. Meg az is kikészít mikor nem mos kezet utána. 1-2 családtagom meg pl főzésnél nem mossa meg a cuccokat úgy ahogyan én szoktam, vagy nem mos kezet főzés közben. "

"a szabadba fújja az orrát"


Őőőőő... hát ő egy másik kaszt.... hogy tudtal beleszeretni? Én az elso alkalommal hányva menekulok el, amikor ezt mebgtapasztalom....

2011. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Én levágnám a f@rkát abban pillantban mikor a mosdóhoz közelítene ilyen szándékkal.
2011. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Engem kiakasztana.


Sőt, vannak olyan dolgok, amik ki is akasztanak. Pl ha hazajön munkából, leül a gép elé, leveszi közben a zoknit, ráteszi a radiátorra (mert az kézre esik) és ottfelejti. Hát, párolog rendesen...

2011. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
te jó ég, mennyi vadember van!! Ezek mind kiakasztanának rendesen!! Szüleimnek még fürdője meg folyó vize sem volt gyerekkorában, de azért a vécét le tudják húzni! A párom is meg én is! A mosdóba vizelni?? Úristen! Ha leesik a fogkrém a kagylóba, fel szoktam venni, de ilyen pasi mellett nem tenném. Mondjuk én meg a gyerek szaros ruháit mosom a mosdókagylóba, de ki is mosom utána!!
2011. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Gusztustalan, ilyenről azonban hallottam, de csak a pr.olik és a legsötétebb paraszti közegben.


Még jó, hogy nem indiai, azok a segxüket az ujjukkal törlik és nem mosnak kezet.

2011. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ez a mosdókagylós pisilás:))) Na szóval véletlen wc le nem húzás előfordulhat nagy ritkán bárkivel, mert éppen csörög a teló vagy fut a leves , vagy akármi.. és ,de a többi.. hát..
2011. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Észrevettem egyszer, hogy a férjem a mosdóba fújta az orrát, arcmosás közben. Nagyon összevesztünk, mondtam neki, hogy ez számomra undorító. Utána én meg kézzel nyúlkálok a taknyos mosdóba....

De az összes undorító, amit leírtál..... nem tudom, ezek a férfiak disznóból vannak??? Gusztustalan!!

2011. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

mosdókagylóba pisilni????? Ez gusztustalan, és a wc le nem húzása is. Tele van bacival és a szag...... Fúj, asszem hamar kifutó pályára került volna a férjem.... És pisilés után is tessék kezet mosni, hát ilyen alapon sz@rás után sem kell, hiszen nem a puszta kezével törli ki, hanem wc papírral.... ÁÁÁÁÁÁ, mint az őskorban, komolyan mondom. És egy ilyen ember legyen a gyerekeim apja? Kizárt... Az én férjem nem lerázza a f@rkát, hanem megtörli, kezet is mos, sőt itthon ülve pisil, hogy ne fröcsögjön szét a pisi...

bár nőből is van elég sok undorító, de ez a osdóba pisilés kiveri a biztosítékot. És ha éppen fogat mos az asszony, akkor a mosogatóba hugyozik?

2011. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!