Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig/mennyi évesen számít...

Meddig/mennyi évesen számít korainak egy házasság?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi az a kor, ami még fiatalnak számít egy házassághoz?

Vagy akik húsz felett nem sokkal házasodtak, mondták-e, hogy még fiatalok vagyok a dologhoz?

Köszönöm:)


2011. jún. 24. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szemely fuggo. Van, aki 30 evesen eretlenebb, mint egy 20 eves. Van, aki 5 ev egyutteles utan elvalik egybol, mig akik csak par honapig ismertek egymast az eskuvo elott, egyutt maradnak. Mindenre van pelda. 18 alatt mindenkepp korai akarmilyen erett valaki, hisz meg iskolaban a helye. En 21 voltam es nekem ez igy volt jo, nem ereztem korainak, de a ferjem idosebb. 21 eves fiuval nem hazasodtam volna.
2011. jún. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) tényleg szerintem is sokat számít, hogy ki miként fogja fel ezt a dolgot...mennyire gondolja komolyan, mert ha vki igaz szerelemből megy férjhez, és tud is egy házasságban élni, megfelel benne, akkor nem annyira számít a kor ( persze itt a 18 év felettiekre értem ) :)

am szerintem sem kell foglalkozni mások véleményével, mindenki maga tudja mi a legjobb számára:)

köszönöm a válaszokat:)

2011. jún. 25. 10:17
 13/18 anonim ***** válasza:
21 és 23 évesen házasodtunk 4 évvel ezelőtt. Akkor nagyon sokan mondták nekünk, hogy még korai és, hogy ne tegyük tönkre az életünket. Közben eltelt 4 év és megszokták, hogy együtt vagyunk. :-)
2011. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

örülök neki, ez tök jó:)

köszönöm a válaszodat:)

2011. jún. 26. 20:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Nálam olyan 21-22 alatt... sztem addig még az emberek többsége éretlen a házassághoz...
2011. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat:)
2011. jún. 26. 22:35
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy önálló 18 éves szakmunkás lehet érettebb a családalapításhoz, mint egy még mindig a szülők pénzéből tanuló 30-as egyetemista. Mindenre van példa :)
2011. jún. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

hát igen, sok mindentől függ a dolog:D

köszönöm a válaszodat:)

2011. jún. 27. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!