Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? A...

Mit tennétek a helyemben? A kislányom nem a páromtól van, ő ezt tudja is. Nem ezzel van a gond! Hanem a valódi apával!

Figyelt kérdés
Ő is tudja, hogy az övé a pici. Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, úgyvolt, hogy összejövünk. Aztán mégsem, ez hosszú történet! De megígérte, hogy segít anyagilag! Erre most mégsem hajlandó! Azt mondja, indítsak el egy apasági vizsgálatot, csak akkor hajlandó segíteni! Mit csináljak? Elindítsam, vagy hagyjam az egészet?
2009. márc. 25. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez nagyon kétoldalú dolog. Az a szülőkön múlik, hogy ilyen helyzetben mit tennének...a vérszerinti apa végülis lemondott róla és ha jól értem az anyuka nem szeretné, hogy a volt párja tartsa a kapcsolatot a gyerekkel? Mert ha azt akarja, hogy ne is lássák egymást és ne legyen semmiféle kapcsolatuk, akkor tényleg nem jogos, hogy bármilyen pénzösszeget követeljen a vérszerinti apától. Amennyiben engedi a láthatást és a vérszerinti apa is igényt tart rá, akkor viszont nagyon is illene támogatnia a kislányt.
2009. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

En enm mondom,h moho, csak nem ertem... mert hat ugye van egy apja, aki a nevere vetellel tulajdonkeppen vallalta,h az apukaja lesz a picinek. Szoval a kerdes alatal felmerul bennem,h ha az anyuka meg nem zarta le a dolgot az igazi apaval es igy rossz szinben tunteti fel a muapat,mert azt az erzest kelti,h a muapa nem tud gondoskodni a gyerekrol. ( Ha en lennek a muapa, nekem nagyon rosszul esne ) Ezert kerdeztem,h tud-e rola a parja a kerdezonek.

A mar mas kerdes,h ha en lennek ugyanebben a helyzetben egy uj parral, mar csak buszkesegbol is megszakitanek minden kapcsolatot azzal az emberrel,aki nem kepes onmagatol gondoskodni az en szemem fenyerol!!!!

2009. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!