Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem, elveszí...

Mit tegyek? Úgy érzem, elveszítettem önmagam!

Figyelt kérdés
A volt barátommal május elején szakítottunk, a sok együtt töltött idő megmérgezte a kapcsolatunkat. Én nagyon szerelmes voltam belé, nekem borzasztóan fájt, hogy elveszítettem. Ő hamar tovább lépett, már van is egy barátnője, egy hónapja együtt vannak és nagyon boldogok. Nekem azóta se sikerült, próbálom feldolgozni, hogy már nem vagyunk együtt, de nagyon nehéz egyedül... Anyámmal nagyon rossz a kapcsolatom, vele nem tudok ilyenekről beszélni, apukám meg külföldön él, és nem beszélünk túl gyakran. Próbáltam különböző dolgokkal (alkohol, drogok) elfelejteni őt, de amint elmúlik a hatásuk, érzem hogy hiányzik. Pótolhatónak és jelentéktelennek érzem magam, régebben pedig mindig vidám és jó kedvű voltam, nem tudom hova lett a régi énem. Mit tegyek, hogy ismét olyan legyek mint régen? Már nagyon szeretnék kilábalni ebből az állapotból...
2011. jún. 26. 12:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A drog rossz!!!! Értem?
2011. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad. Legyél egyre értékesebb személy. Tanulás, valamilyen hangszer, sport, idegennyelv, vagy valami nagyon különc hobb, csillagászat, akármi. Aki téged választ, az egy igényes személy legyen, és lássa, hogy olyat választott, aki tényleg extra. Valaki, akit utánozni lehet, aki feldobja, akivel van miről beszélgetni. Ehhez idő kell, de megéri. Legyen ez a célod, ezen dolgozz addig is, míg feltűnsz valakinek a nagyszerűségeddel.
2011. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2011. jún. 28. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!